خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / رشته‌های مورد نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ایجاد می‌شود

رشته‌های مورد نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ایجاد می‌شود

رشته‌های مورد مستلزم و نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ساخته یا ایجاد می‌می شود

بوشهر – ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رشته‌های مورد مستلزم و نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ساخته یا ایجاد می‌می شود. ee9118ffdb0ebc622d132c987f2ee2bd رشته‌های مورد نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ایجاد می‌شود

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، حمید میرزاده پیش از ظهر شنبه در هشتمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در باره علمی و همچنین دانشگاه شامل ظرفیت‌های بالایی می باشد و همچنین دانشگاه آزاد بوشهر نیز از واحدهای بزرگی دانشگاهی می باشد.

او همچنین به تحصیل ۲۹ هزار دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد در استان بوشهر اشاره کرد و همچنین افزود: در سطح واحدهای دانشگاهی در استان بوشهر یک هزار و همچنین ۱۴۰ استاد مشغول تدریس خواهند بود.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در دانشگاه آزاد اسلامی عالی‌شهرستان طرح‌های خیلی زیاد خوبی در دست اجرا می باشد که تلاش داریم تا شاهد تسریع در تکمیل آن طرح‌ها باشیم.

رشته‌های کارشناسی ارشد و همچنین دکترای دانشگاه آزاد بوشهر افزایش می‌یابد

او همچنین به تحصیل دانشجویان در هشت رشته مقطع دکتری و همچنین ۴۱ رشته مقطع کارشناسی ارشد در استان بوشهر اشاره کرد و همچنین افزود: توسعه تحصیلات تکمیلی در واحدهای دانشگاه آزاد در دستور کار می باشد.

میرزاده تاکید کرد: استان بوشهر شامل ظرفیت‌های بالایی در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که مستلزم و نیاز می باشد تا قوه انسانی متخصص متناسب با آن ظرفیت‌ها تولید می شود و همچنین دانشگاه آزاد در آن راستا حرکت می کند.

او همچنین از افزایش رشته‌های کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در استان بوشهر خبر داد و همچنین گفت: اولویت‌های راه‌اندازی رشته‌های جدید در دانشگاه آزاد بوشهر با رشته‌های صنایع دریایی و همچنین شیلات و همچنین صنایع استان می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7-9435
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : رشته‌های مورد مستلزم و نیاز استان بوشهر در دانشگاه آزاد ساخته یا ایجاد می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک