خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / رشته حقوق زن در اسلام ایجاد می‌شود

رشته حقوق زن در اسلام ایجاد می‌شود

رشته حقوق زن در اسلام ساخته یا ایجاد می‌می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی گفت: دو گرایش جدید کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان به تأیید شورای تحول و همچنین وزارت علوم رسید. 1756096 رشته حقوق زن در اسلام ایجاد می‌شود

به به گفته خبرگزاری مهر، محمد اسحاقی در خصوص آخرین اوضاع بازنگری رشته مطالعات زنان گفت: دو رشته کارشناسی ارشد، گرایش «حقوق زن در اسلام» و همچنین «زن و همچنین خانواده» بازبینی، اصلاح و همچنین به تأیید شورای تحول و همچنین وزارت علوم رسید.

او همچنین ادامه داد: گرایش دکتری «حقوق زن در اسلام» هم در دست بررسی کردن می باشد.

ریاست کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی درخصوص تألیف کتاب در باره مطالعات زنان گفت: ما تقریباً ۱۵ جلد کتاب جدید براساس عناوین درسی جدید و همچنین سرفصل‌ها شناسایی و همچنین اولویت بندی کرده‌ایم، که از طریق شورای تحول و همچنین انتشارات سمت مسیر مرتبط به بررسی کننده و پروهشگر یابی و همچنین عقد قرارداد را دنبال می‌کنیم.

او همچنین تاکید کرد: تألیف کتاب نیز در دست اجرا و همچنین از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کارگروه مطالعات زنان می باشد که امیدواریم امسال بخشی از تألیف کتاب را به پس نتیجه آن می شود که برسانیم.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-11032
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : رشته حقوق زن در اسلام ساخته یا ایجاد می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک