خانه / مقالات / روش تمیز کردن یخچال

روش تمیز کردن یخچال

آموزش تمیز کردن یخچال

ما برای شما راهکار جذاب داریم تا از همان یخچال فرسوده یخچال نو با ظاهری نو و ویِژه بسازید؛ یخچالی که هم بـه فضای آشپزخانه‌تان بیشتر می‌آید و خودش باعث زیبا یی بیشتر خانه می‌شود

161925 495 روش  تمیز کردن یخچال

ال اج البرز

(تنها کاربران عضو مجاز بـه دیدن لینک ها هستند ) یخچال یا فریزرتان بسیار زمان است که کهنه شده است و رفیق دارید آن را عوض بکنید چرا که هربار ظاهر فرسوده آن را می‌بینید حسابی حرص می‌خورید ولی فعلا برنامه‌ریزی‌های مالی شما اجازه چنین کار را نمی‌دهد؟ نگران نباشید ما برای شما راهکار جذاب داریم تا از همان یخچال فرسوده یک یخچال نو با ظاهری و ویِژه بسازید؛ یخچالی که هم بـه فضای آشپزخانه‌تان بیشتر می‌آید و هم خودش باعث زیبا یی بیشتر خانه می‌شود. اول از تمام نبعضی کلی وسایل آشپزخانه بیندازید تا بهترین رنگ و همموسیقی ‌ترین رنگ برای یخچال را پیدا بکنید . نیز اکنون اسپری آن رنگ را تهیه بکنید و دست بـه کار شوید.

چیزهایی که نیاز دارید

چسب نواری
اسپری رنگ برای دستگا‌ه‌های براق
کاغذ سمباده ظریف
نایلون پلاستیکی متری
پلاستیک سیاه وینیلی چسبنده
پانچ کاغذ

۱٫ یخچال‌تان را سمباده بزنید

اول با اسفنج خیس شده تمام سطح دستگاه را بـه بهتر ی خیس و مرطوب بکنید و بعد سمباده روی سطح آن را سمباده بزنید تا کاملا صاف و سیقلی شود این کار را باید چندین بار انجام دهید و برای ساده ‌تر شدن کار و کم کردن گرد و خاک مرتبا سطح دستگاه را مرطوب بکنید . باید هرگونه رنگ یا سطح ناصاف سمباده صاف شود.

نکته مهم: بعد از رنگ زدن هر نوبت باید چند ساعتی صبر بکنید که رنگ کاملا خشک شود، بعد از زدن وهله انتها یخچال را حدود ۶ ساعت در هوای باز قرار دهید تا کاملا رنگ‌های آن خشک شود.

۲٫ رنگ‌آمیزی بکنید

یخچال را روی نایلون‌های پلاستیکی متری قرار دهید و روی وسایل اطراف آن را کامل بپوشانید، تمام مناطقی را که نمی‌خواهید رنگ بگیرند را چسب نواری بپوشانید، برای مثال گوشه‌های در و… هم اکنون اسپری رنگ را خوب تکان دهید و اسپری کردن آن را کاملا صاف نگه دارید و از فاصله ۳۰ تا ۴۰ سانتی‌متری رنگ مورد نظر را روی دستگاه اسپری کنید (توجه بکنید اسپری زدن از نزدیک باعث چکه کردن رنگ خواهد شد).

۳٫ دایره‌های زیبا

یک‌بار کامل روی یخچال را با اسپری مورد نظرتان رنگ بکنید و قبل از اینکه لایه دوم رنگ را بزنید مجوز دهید که رنگ لایه اول کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن رنگ نوبت طراحی‌های دلخواه روی در یخچال است، این طراحی‌ها می‌توانند هر چیزی باشند برای مثال ما توجه به طرح‌های کاغذ دیواری روی یخچال طرح داده‌ایم، شما می‌توانید با توجه بـه کاشی‌های آشپزخانه یا دیگر وسایل‌تان طرح‌های دیگری را بکشید. ما از ۲ اندازه مفرق دایره مصرف کرده ‌‌ایم.کافی است پانچ‌هایی در اندازه مفرق داشته باشید تا با مصرف از آن شکل دلخواه‌‌تان را روی برچسب وینیلی بـه وجود بیاورید و بعد روی در بچسبانید. اگر برایتان تهیه پانچ طرح‌دار مساله است می‌توانید سراغ استیکرهای دیواری بروید که در بازار وجود دارند. خود این استیکرها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف در بازار وجود دارند و می‌توانید با تذکر سلیقه یکی را انتخاب بکنید .

۴٫ انتها کار
برچسب‌های مورد نظرتان را بنا بـه طرحی که در ذهن دارید، روی یخچال بچسبانید و بعد طرح‌های اضافه‌ای را که می‌خواهید ماژیک مشکی روی بدنه نقاشی بکنید .

باید بدانید تمام مراحل کار را خودتان می‌توانید برای به دست آمدن کیفیت بهتر، زیادتر بکنید ، دقت، صبر و حوصله در کار بسیار با اهمیت است و بـه هیچ وجه عجله نکنید چون کار نسبتا ۲ روز طول می‌کشد.

تمیز کردن پخچال,شستن یخچال,خرید یخچال,لوازم خانگی,بررسی یخچال,لوازم خانگی و یخچال,انواع لوازم خانگی,یخچال فریزر,لوازم خانه,لوازم خانگی انواع لوازم خانگی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *