خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / رییس دانشگاه الزهرا:علم نافع به صورت جدی در پژوهش دیده شود

رییس دانشگاه الزهرا:علم نافع به صورت جدی در پژوهش دیده شود

رییس دانشگاه الزهرا:علم نافع به صورت جدی در پژوهش دیده می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا-رییس دانشگاه الزهرا(س)گفته استعلم نافع بایستی و حتما به صورت جدی در بحث های پژوهش دانشگاهی دیده می شود.

81595134 6429660 رییس دانشگاه الزهرا:علم نافع به صورت جدی در پژوهش دیده شود

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار علمی ایرنا، دکتر انسیه خزعلی روز دوشنبه در جمع اساتید دانشگاه الزهرا(س) با حضور رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنین فناوران کشور افزود:دانشگاه های کشور از سه اسراف علمی رنج می برد که نبود علوم نافع در دانشگاه ها یکی ازاین اسراف ها می باشد.

او همچنین تصریح کرد:بسیاری از علوم در حال حاضر نمی تواند پاسخگوی مستلزم و نیاز جامعه و همچنین دانشجویان کارآفرین است و خواهد بود.در صورتی که پژوهش اصولی و کاربردی باشد می تواند بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات را از درون حل کند.

خزعلی اظهارکرد:تهیه پایان نامه هایی که در قفسه کتابخانه ها خاک می خورد نیز نمونه دیگر از اسراف علمی در دانشگاه ها می باشد؛ متاسفانه اکنون در دانشگاه های ما دانشجویان بدون هیچ سیاستی بر روی پایان نامه هایی کار می کنند که هیچ بازخورد و همچنین پس نتیجه آن می شود که ای ندارد.

او همچنین ادامه داد:در شرایطی که انجام پایان نامه های دانشجویی با معظلات و مسائل و مشکلات متعدد شامل اقتصادی و مالی همراه می باشد، متاسفانه در کشور طرح های زمین مانده بسیاری داریم که آن پایان نامه ها می توانند بسیاری از آنها را حل کند.

خزعلی افزود:عدم هم افزایی نیز در دانشگاه یکی دیگر از اسراف علمی در کشور می باشد، در بسیاری از مواقع دیده شده می باشد که یک مطلب توسط تیم های متنوع و گوناگون و مختلف دریک دانشگاه یا بین چند دانشگاه کار شده و همچنین یا درحال انجام می باشد.

او همچنین گفتن کرد:بایستی و حتما علم نافع و همچنین هم افزایی داشته باشد، سرمایه ما جوانان و همچنین علم آن هم ها می باشد؛ ما سرمایه هایمان را هدرمی دهیم.

او همچنین گفته استاکنون خوشبختانه در صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنین فناوران برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در باره جهت گیری پایان نامه ها دیده شده می باشد، امیدواریم صندوق حمایت به لحاظ مادی و همچنین معنوی از پایان نامه ها حمایت کند.

در آن دیدار تفاهم نامه همکاری در باره اجرای طرح های تحقیقات پسا دکتری بین دانشگاه الزهرا(س) و همچنین صندوق حمایت از پژوهشگران و همچنین فناوران کشور به مدت پنج سال شمسی امضاء شد.

علمی (۳) ** ۹۳۴۰**۱۴۴۰

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%84%D8%B2%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%81%D8%B9-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C-9895
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : رییس دانشگاه الزهرا:علم نافع به صورت جدی در پژوهش دیده می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک