خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان‌ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شهیدچمران

زمان‌ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شهیدچمران

زمان‌ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شهیدچمران

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز زمان‌بندی و همچنین نحوه ثبت‌نام از پذیرفته شدگان دوره دکتری آن دانشگاه در سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ را اعلام کرد.

دکتر سیدمحمود کاشفی‌پور در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، اظهارکرد: دانشجویانی که در دوره‌های دکتری دانشگاه شهیدچمران پذیرفته شده‌اند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در روزهای ۱۶ و همچنین ۱۷ شهریور به‌ترتیب حروف “الف تا ش” و همچنین “ص تا ی”، با رفت و آمد و مراجعه به سامانه آموزش دانشگاه اقدام به ثبت‌نام کنند و همچنین توجه داشته باشند که عدم ثبت‌نام اینترنتی در روزهای اعلام‌شده به‌منزله انصراف تلقی می‌می شود.

او همچنین افزود: یک‌هفته بعد از ثبت‌نام در سیستم آموزشی دانشگاه، دانشجویان جهت تکمیل ثبت‌نام به دانشکده‌های متنوع و گوناگون و مختلف هدایت شده و همچنین نام‌نویسی و همچنین تحویل مدارک به‌صورت حضوری انجام می‌می شود.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در مورد پذیرش امسال دانشگاه در مقطع دکتری خاطرنشان کرد: امسال ۲۷۰ تا ۲۸۰ دانشجوی جدید در دوره‌های متنوع و گوناگون و مختلف دکتری دانشگاه پذیرش شده‌اند که کلاس‌های درس آن هم‌ها روز ۲۲ شهریورماه به‌صورت رسمی و همچنین هم‌زمان با برنامه جذاب و جالب و خوب تقویم آموزشی دانشگاه آغاز خواهد شد.

کاشفی‌پور خاطرنشان کرد: دانشجویان پذیرفته شده در دوره‌های دکتری دانشگاه می‌توانند جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر در مورد مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ثبت‌نام، به وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه به آدرس www.scu.ac.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-2-11379
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : زمان‌ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شهیدچمران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …