خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / زمان انتشار کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم

زمان انتشار کارت و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم

زمان نشر کارت و همچنین نمایش آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از باشگاه خبرنگاران : آزمون دوره پانزدهم کارشناسی ارشد فراگیر ۹۴ دانشگاه پیام نور در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در سراسر کشور برگزار می‌می شود.

آمار شرکت کنندگان و همچنین پذیرش دانشجو : دواطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ۸۰ هزار و همچنین ۴۶۹ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۴۱ هزار و همچنین ۸۰۱ فرد یا شخص مردان و همچنین ۳۸ هزار و همچنین ۶۶۸ فرد یا شخص زنان خواهند بود که از آن میان ۱۱ هزار و همچنین ۸۴۰ ظرفیت پذیرش ساخته یا ایجاد شده می باشد، ضمن آنکه ۴ هزار و همچنین ۲۴۰ فرد یا شخص هم به شیوه الکترونیکی پذیرفته می شوند.
نتایج آن آزمون قسمتهای آخر مرداد ماه سال شمسی جاری اعلام و همچنین پذیرفته شدگان جهت مهر ۹۴ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خواهند بود.

آن آزمون به کمک دانشگاه‌های شیراز، بهشتی، امیر کبیر، تهران، فردوسی‌ و همچنین بعضی موسسات آموزشی و همچنین در ۱۰۱ شهرستان برگزار خواهد شد که شامل ۳۸ هزار و همچنین ۶۰۰ فرد یا شخص داوطلب زن و همچنین ۴۱ هزار و همچنین ۸۰۱ فرد یا شخص داوطلب مرد خواهد بود.

از ویژگی‌های آن آزمون نسبت به سالهای قبل پذیرش به هر دو شیوه آموزشی و همچنین پژوهشی و همچنین الکترونیکی می باشد که آن آزمون را نسبت به سالهای قبل متمایز می‌کند.

زمان نشر کارت وارد شدن به جلسه : کارت وارد شدن به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از روز ۱ اردیبهشت ۹۴ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی sanjesh.org نشر یافته شده می می شود.

تذکر مهم : دواطلبان حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۴ و همچنین یا قبل تر بایستی و حتما فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشند.


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


http://pnuna.com/1394/01/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%A8%D8%AA-15.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : زمان نشر کارت و همچنین نمایش آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک