سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان برگزاری آزمون‌های دکتری، ارشد و سراسری ۹۵ تغییر کرد

زمان برگزاری آزمون‌های دکتری، ارشد و سراسری ۹۵ تغییر کرد

زمان نمایش آزمون‌های دکتری، ارشد و همچنین سراسری ۹۵ تغییر کرد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از تغییر زمان نمایش آزمون‌های دوره دکتری (نوبت اول و همچنین نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و همچنین سراسری سال شمسی ۹۵ خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد آزمون دوره دکتری ۹۵ (نوبت اول و همچنین نوبت دوم) گفت: ثبت‌نام جهت شرکت آزمون دوره دکتری (نوبت اول) از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org از ۶ دی‌ماه آغاز شده و همچنین تا ۱۵ دی‌ماه ۹۴ ادامه دارد تاریخ نمایش آن آزمون در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۴ خواهد بود. ثبت‌نام جهت آزمون دوره دکتری ۹۵ (نوبت دوم) از ۲۴ مردادماه آغاز شده و همچنین تا ۳۰ مرداد ادامه دارد. آن آزمون در تاریخ ۷ آبان‌ماه ۹۵ برگزار می‌می شود.

او همچنین با اشاره به آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۵ اظهار کرد: ثبت‌نام آن آزمون از تاریخ ۱۶ آذرماه آغاز شده و همچنین تا تاریخ ۲۲ آذرماه ادامه دارد. آن آزمون در روزهای ۱۷ و همچنین ۱۸ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌می شود.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد آزمون سراسری سال شمسی ۹۵ نیز اظهار کرد: ثبت‌نام آن آزمون از تاریخ ۱۹ بهمن ماه آغاز شده و همچنین تا تاریخ ۲۸ بهمن ۹۴ ادامه دارد. آن آزمون بعد از ماه تبریک و مبارک رمضان و همچنین در تاریخ‌های ۲۴ و همچنین ۲۵ تیرماه ۹۵ برگزار می‌می شود.

توکلی در مورد دلیل تغییرات ساخته یا ایجاد شده توضیح داد: دلیل تغییر در زمان نمایش آزمون دکتری آن بود که آن آزمون بایستی و حتما در دو مرحله و همچنین در ماه‌های اسفند و همچنین آبان برگزار می‌شد. در مورد آزمون سراسری بایستی و حتما گفت دلیل تغییر دوباره آزمون تقارن آن هم با ماه تبریک و مبارک رمضان می باشد و همچنین آنکه در صورتی که آزمون قبل از ماه تبریک و مبارک رمضان برگزار می‌شد با امتحانات پیش‌دانشگاهی تداخل پیدا می‌کرد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در پایان در مورد تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد نیز اظهار کرد: تغییر زمان نمایش آن آزمون فرصت مناسبی جهت داوطلبان می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-11139
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : زمان نمایش آزمون‌های دکتری، ارشد و همچنین سراسری ۹۵ تغییر کرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک