خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

زمان نمایش کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ خبر داد و همچنین گفت: آزمون کارشناسی ارشد که پیش از آن در بهمن ماه برگزار می شد، به اردیبهشت ماه منتقل شد. 1771398 زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ در روزهای ۱۶ و همچنین ۱۷ اردیبهشت برگزار و همچنین ثبت نام جهت آن آزمون در روزهای ۱۶ تا ۲۲ آذرماه ۹۴ انجام می می شود.

او همچنین در مورد آزمون دکتری نیمه متمرکز نیز گفت: آزمون دکتری ۹۵ (نوبت اول) در روز ۱۴ اسفندماه ۹۴ برگزار و همچنین ثبت نام جهت آن آزمون در روزهای ۶ تا ۱۵ دی ماه ۹۴ انجام می می شود.

توکلی افزود: آزمون دکتری ۹۵ (نوبت دوم) در روز ۷ آبان ماه ۹۵ برگزار می می شود و همچنین داوطلبان جهت نوبت دوم بایستی و حتما در روزهای ۲۴ تا ۳۰ مردادماه ۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در مورد زمان آزمون سراسری سال شمسی ۹۵ گفت: آزمون سراسری سال شمسی ۹۵ در روزهای ۲۴ و همچنین ۲۵ تیرماه ۹۵ برگزار می می شود.

او همچنین افزود: ثبت نام از داوطلبان آن کنکور در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۴ انجام می گیرد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-11132
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : زمان نمایش کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از تخفیف ۵۰ …

سوپروب close
خرید بک لینک