سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

زمان نمایش کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ خبر داد و همچنین گفت: آزمون کارشناسی ارشد که پیش از آن در بهمن ماه برگزار می شد، به اردیبهشت ماه منتقل شد. 1771398 زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ در روزهای ۱۶ و همچنین ۱۷ اردیبهشت برگزار و همچنین ثبت نام جهت آن آزمون در روزهای ۱۶ تا ۲۲ آذرماه ۹۴ انجام می می شود.

او همچنین در مورد آزمون دکتری نیمه متمرکز نیز گفت: آزمون دکتری ۹۵ (نوبت اول) در روز ۱۴ اسفندماه ۹۴ برگزار و همچنین ثبت نام جهت آن آزمون در روزهای ۶ تا ۱۵ دی ماه ۹۴ انجام می می شود.

توکلی افزود: آزمون دکتری ۹۵ (نوبت دوم) در روز ۷ آبان ماه ۹۵ برگزار می می شود و همچنین داوطلبان جهت نوبت دوم بایستی و حتما در روزهای ۲۴ تا ۳۰ مردادماه ۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در مورد زمان آزمون سراسری سال شمسی ۹۵ گفت: آزمون سراسری سال شمسی ۹۵ در روزهای ۲۴ و همچنین ۲۵ تیرماه ۹۵ برگزار می می شود.

او همچنین افزود: ثبت نام از داوطلبان آن کنکور در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۴ انجام می گیرد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-11132
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : زمان نمایش کنکور ارشد ۹۵ تغییر کرد/ اعلام زمان کنکورهای دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک