سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد پیام نور سال شمسی ۹۷

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد پیام نور سال شمسی ۹۷

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد پیام نور سال شمسی ۹۷

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – رییس دانشگاه پیام نور از آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد آن دانشگاه از هفته بعدی خبر داد و همچنین گفت: در حال حاضر تنها و فقط ۵۰ قسمت و بخش ظرفیت‌های دانشگاه پیام نور در دوره ارشد پر شده می باشد.

محمدرضا زمانی ضمن گفتن آن مطلب با اشاره به تحصیل بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور، خاطر نشان کرد: با توجه به آنکه ثبت نام دوره کارشناسی آن دانشگاه از روز یکشنبه اول مهر ماه شروع شده می باشد و همچنین هنوز آمار دقیقی از تعداد ورودی‌های دانشگاه جهت سال شمسی تحصیلی جدید مشخص نیست و همچنین آمار نهایی تا یک ماه بعدی و همچنین بعد از پایان مهلت ثبت نام‌ دوره کارشناسی اعلام خواهد شد.

او همچنین در ادامه با تاکید بر آنکه حدود ۵۰ قسمت و بخش ظرفیت دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خالی می‌ماند، تصریح کرد: با توجه به آنکه زمان انتخاب رشته در دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در آن دانشگاه از هفته بعدی آغاز خواهد شد بنابراین آمار دقیقی از دانشجویان ورودی امسال در دوره ارشد را نیز نمی‌قدرت ارائه داد.

رییس دانشگاه پیام نور اضافه کرد: امکان ثبت نام و همچنین انتخاب رشته در دوره تکمیل ظرفیت جهت دوره‌های کارشناسی ارشد و همچنین کارشناسی دانشگاه پیام نور و همچنین غیرانتفاعی از سوی وزارت علوم فراهم شده می باشد و همچنین دانشجویان جهت وارد شدن به دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیز از هفته بعدی می توانند در فرصت تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب رشته های جدید آن دانشگاه ثبت نام کنند.

دکتر زمانی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش روند وارد شدن دانشجویان به دانشگاه‌های کشور، دانشگاه پیام نور نیز از آن اوضاع مستثنی نیست. بطوریکه در مقایسه با سال شمسی‌های قبل تنها حدود ۳۰ تا ۴۰ قسمت و بخش ظرفیت آن دانشگاه تکمیل شده می باشد.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور سال ۹۷


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد پیام نور سال شمسی ۹۷

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک