خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / زمان دومین فرصت معرفی به استاد در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

زمان دومین فرصت معرفی به استاد در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

زمان دومین فرصت معرفی به استاد در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده می باشد ، تاریخ انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی در دو بازه زمانی در نظرگرفته شده می باشد.

اولین مهلت انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۴-۹۳ از ۲۱ بهمن ماه تا ۳۰ بهمن ماه ۹۳ بود که تمام شده می باشد و همچنین دومین فرصت از ۲۱ اردیبهشت ماه تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۴ در سیستم گلستان پیام نور قابل اخذ می باشد.

 

زمان دومین فرصت انتخاب واحد و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

از ۲۱ اردیبهشت ماه لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴

 


شرایط و همچنین ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو کارشناسی جهت فراغت از تحصیل ، تنها و فقط و همچنین تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن هم دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (بایستی و حتما تمام نمرات دروس دیگر اثبات و یا تایید شده باشد و همچنین تنها و فقط حداکثر ۲ درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد نیز که شیوه آموزش محور در صورتی که تنها یک درس نظری باقی مانده داشته باشند می توانند آن هم درس را نیز به صورت معرفی به استاد اخذ کنند.


موارد و نکات خیلی زیاد مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

۱- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۴-۹۳ هست و همچنین بعد از ان ممکن می باشد وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت ثبت نمره بسته باشد و همچنین دانشجو بایستی و حتما تا زمانی که وبسایت و مرکز خبرهای جدید باز می شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی تو دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره تو در سیست گلستان ثبت قطعی می شود.

۲- در مورد منبع درسی و همچنین حذفیات معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۴-۹۳ نیز ۳ مورد پیش خواهد امد:

الف: در صورتی که مرکزتان تو را به استاد معرفی کرد که جهت منبع و همچنین حذفیات می توانید با استاد مطابق و یکدست کنید (دیگه آن مورد بستگی به استاد تو دارد)

ب: در صورتی که قرار باشد مرکزتان از تو آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در آن صورت منبع درسی و همچنین حذفیات بر اساس آن هم لیست ارائه منابع درسی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: در صورتی که درس بدون منبع باشد خود دانشجو و همچنین یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر جهت تعریف منبع بایستی و حتما استعلام بگیرد.

۳- دقت داشته باشید تکدرس آن هم معرفی به استاد هست!

۴- درس حفظ جز ۳۰ قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

۵- دروس عملی و همچنین آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.


در همین باره بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و همچنین شرایط ترم آخر

 

http://pnuna.com/1394/02/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : زمان دومین فرصت معرفی به استاد در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک