خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور آزاد اعلام شد

اطلاعات مرتبط به زمان مصاحبه بعضی از رشته های دوره دکتری پژوهش محور روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار گرفت.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام آن خبر گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده جهت مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۷ رشته شامل: برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی درسی، فلسفه تعلیم و همچنین تربیت، روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی، روانشناسی سلامت، روانشناسی و همچنین آموزش کودکان استثنایی و همچنین مشاوره در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد افزود: پذیرفته شدگان بایستی و حتما در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و همچنین فرم پروپزال، سوابق و همچنین تولیدات علمی و همچنین یک ورژن و نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آن مقطع الزامی می باشد. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

او همچنین در ادامه گفت: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در آن مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و همچنین فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و همچنین به اثبات و یا تایید استاد راهنمای جدید برساند.

به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-9316
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک