خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد مشخص شد

زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد مشخص شد

زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد مشخص شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- زمان مصاحبه دکتری پژوهش محور رشته های باستان شناسی، مدیریت محیط زیست- مدیریت محیط زیست، مدیریت محیط زیست- اقتصاد محیط زیست، مدیریت محیط زیست- حقوق محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شد.

81580948 6404736 زمان مصاحبه برخی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد مشخص شد

به نقل از روز چهارشنبه ایرنا ، مجتبی علوی فاضل دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

او همچنین افزود: پذیرفته شدگان می بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و همچنین فرم پروپزال، سوابق و همچنین تولیدات علمی و همچنین یک ورژن و نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آن مقطع الزامی می باشد. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

براساس نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، او همچنین گفت: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در آن مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و همچنین فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و همچنین به اثبات و یا تایید استاد راهنمای جدید برساند.

علوی فاضل در پایان گفت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-9732
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : زمان مصاحبه بعضی رشته های دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد مشخص شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک