خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۴رشته دوره دکتری پژوهش محور

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۴رشته دوره دکتری پژوهش محور

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۴رشته دوره دکتری پژوهش محور

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

معاونت سنجش و همچنین پذیرش گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند. 7ce0bc420e234a83ba26e3dbd03ab728 زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۴رشته دوره دکتری پژوهش محور

به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده جهت مصاحبه دکترای پژوهش محور گفت: در حال حاضر زمان مصاحبه ۴ رشته مدیریت دولتی- اراده و تصمیم راسخ گیری و همچنین خط مشی گذاری عمومی، مدیریت دولتی- مدیریت تطبیقی و همچنین توسعه، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع- برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین مدیریت تولید در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

او همچنین افزود: پذیرفته شدگان می بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات دو مقطع، طرح تحقیقاتی و همچنین فرم پروپزال، سوابق و همچنین تولیدات علمی و همچنین یک ورژن و نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند، حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آن مقطع الزامی می باشد. اساتید محترم می بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در آن مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و همچنین فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و همچنین به اثبات و یا تایید استاد راهنمای جدید برساند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%DA%A9-9433
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۴رشته دوره دکتری پژوهش محور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک