سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری آزاد اعلام شد

معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت : جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۳ رشته دیگر بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net قرار گرفت.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، علوی فاضل درخصوص رشته‌های اعلام شده جهت مصاحبه اظهار کرد :‌ در حال حاضر ۳ رشته شامل: فقه و همچنین مبانی حقوق و همچنین اندیشه امام و پیشوا خمینی(ره) ، علوم اقتصادی و همچنین مهندسی عمران – ژئوتکنیک در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

علوی فاضل در ادامه افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش تأکید کرد : دعوت شدگان می ‌بایست در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

رییس مرکز سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، در ادامه در پاسخ به آن سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را بایستی و حتما به همراه داشته باشند گفت : دعوت شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری می باشد.

به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل خاطر نشان کرد: با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

او همچنین در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت : زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. ولی باید توجه داشت در صورتی که هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد، می‌تواند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org و همچنین طرح سوال خود در قسمت پرسش و همچنین پاسخ در اسرع وقت پاسخ مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را گرفتن کند

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-2-11128
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک