خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمان مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۷ رشته دیگر بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید آزمون دانشگاه قرار گرفت. 1436967017 1608501 زمان مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

به به گفته خبرگزاری مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر افزود: جدول زمان‌بندی مصاحبه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net نشر یافته شده شد.

او همچنین در مورد رشته‌های اعلام شده جهت مصاحبه گفت: در حال حاضر ۷ رشته شامل الهیات و همچنین معارف اسلامی، فقه و همچنین مبانی حقوق اسلامی، مهندسی برق – الکترونیک، مهندسی علم پزشکی جدید – بیومکانیک، مهندسی علم پزشکی جدید – بیوالکتریک، مهندسی علم پزشکی جدید – بیو مواد، مهندسی برق – مخابرات، تکثیر و همچنین پرورش آبزیان، در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد.

علوی فاضل افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد تاکید کرد: دعوت شدگان بایستی و حتما در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

او همچنین در خصوص مدارک مورد مستلزم و نیاز دعوت شدگان گفت : دعوت شدگان بایستی و حتما هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری می باشد.

علوی فاضل خاطر نشان کرد: با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

پیش از آن زمان مصاحبه ۴۶ رشته دیگر دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده بود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D9%83%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-10651
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : زمان مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک