خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / زمان نمایش کنکور کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ تغییر کرد

زمان نمایش کنکور کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ تغییر کرد

زمان نمایش کنکور کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ تغییر کرد

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : صبح امروز جلسه فوق العاده شورای سنجش و همچنین پذیرش برگزار شد و همچنین در آن جلسه با تعویق زمان نمایش کنکور کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ به دلیل وقوع سیل در بعضی نقاط کشور موافقت شد.

پیش از آن با توجه به درخواستهای داوطلبان کنکورهای سراسری و همچنین ارشد ۹۸ در استان‌های درگیر سیل، ریاست نهاد سنجش از نمایش جلسه فوق العاده خبر داده بود.

با توجه به وقوع سیل در بعضی استان‌های کشور و همچنین همچنین در پیش بودن آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۸، بررسی کردن اوضاع نمایش آزمون‌های کشوری نیازمند جلسه شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو می باشد.

 

اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در مورد تعویق در نمایش آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸:

ضمن ابراز تأسف و همچنین اعلام همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شدن سیل اخیر در قسمت و بخش‌هایی از شهرها و روستاها و همچنین استان‌های کشور دچار آسیب شده‌اند، بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان آزمون‌های ذیل می‌رساند، با توجه به معظلات و مسائل و مشکلات موجود در آن منطقه ها و مناطق و همچنین براساس به گفته‌های نهاد هواشناسی و همچنین در نظر گرفتن اوضاع موجود استان خوزستان و همچنین گزارشات وزارت کشور و همچنین هلال احمر، شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی علی‌رغم وجود معظلات و مسائل و مشکلات اجرایی، تأخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون‌ها، مستلزم و نیاز به تغییر و همچنین اصلاح برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی جهت شروع سال شمسی تحصیلی و همچنین مشکلاتی که ممکن می باشد جهت داوطلبان سایر منطقه ها و مناطق ساخته یا ایجاد کند، در جلسه فوق‌العاده روز شنبه ۲۴ فروردین ماه تصویب شده و مصوب قانون شد زمان نمایش آزمون‌های تحصیلات‌تکمیلی، بدین ترتیب تغییر یابد:

۱- زمان نمایش آزمون کارشناسی‌ارشد سال شمسی ۱۳۹۸ وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری از روزهای ۵ و همچنین ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ به روزهای ۲۳ و همچنین ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ تغییر یابد.

۲- زمان نمایش آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌های تیم علم پزشکی جدید سال شمسی ۱۳۹۸ وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید از روزهای ۳۰ و همچنین ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ به روزهای ۲۷ و همچنین ۲۸ تیر ۱۳۹۸ تغییر یابد.

۳- زمان نمایش آزمون دکتری تخصصی و همچنین دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه‌ی علم پزشکی جدید، بهداشت و همچنین تخصصی، داروسازی و همچنین دندان‌علم پزشکی جدید سال شمسی تحصیلی ۹۹-۹۸ وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید از روزهای ۱۲ و همچنین ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ به روزهای ۳۰ و همچنین ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ تغییر یابد.

شایان ذکر می باشد، آزمون سراسری وارد شدن به دانشگاه‌ها و همچنین مراکز آموزش عالی سال شمسی ۱۳۹۸ در تاریخ اعلام شده قبلی (۱۳ و همچنین ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد.

در صورت مستلزم و نیاز به راهنمایی در مورد آن مطلب و همچنین یا هر سوالی در مورد دانشگاه پیام نور ، میتوانید از سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس از خط ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۲
پاسخگویی کارشناسان ما از ۸ صبح الی ۱۲ شب

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸ تغییر کرد


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : زمان نمایش کنکور کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ تغییر کرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون شرکت در کنکور سراسری

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون شرکت در کنکور سراسری آن یک پست …