خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / زمینه ورود فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به بازار کار فراهم شود

زمینه ورود فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به بازار کار فراهم شود

باره وارد شدن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به بازار کار فراهم می شود

مراسم تودیع علی رضایی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و همچنین معارفه سید جواد انگجی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، سید جواد انگجی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در آن مراسم، عنوان کرد: آذربایجان شرقی منطقه نخبه پرور کشور می باشد که بایستی و حتما با حمایت آن نخبگان از توانایی آن هم ها جهت رفع معضلات کشور بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین با گفتن آنکه روحانیت استان بزرگترین پشتوانه ما در دانشگاه آزاد خواهند بود، یادآور شد: دانشگاه آزاد تبریز با همت روحانیون، خیران و همچنین مسئولان احداث و همچنین تجهیز شد.

انگجی خاطرنشان کرد: بایستی و حتما باره جهت وارد شدن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به بازار کار فراهم می شود که در آن راستا اتاق بازرگانی تبریز جهت حمایت از آن هم ها اعلام آمادگی کرده می باشد.

همچنین علی رضایی، سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در آن مراسم گفت: دانشگاه آزاد دیگر خاموش نیست، آقای میرزاده برنامه جذاب و جالب و خوب طولانی مدت و همچنین تحول گرا جهت دانشگاه آزاد تعریف کرده می باشد.

رضایی با اشاره به اهم فعالیت های انجام گرفته در سال شمسی های اخیر، گفتن کرد: افتتاح بیمارستان امام و پیشوا سجاد (ع)، پیاده سازی و راه اندازی دانشکده های دندانپزشکی تبریز و همچنین افزایش رشته های مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری دانشگاه آزاد واحد تبریز از مهمترین آن فعالیت ها می باشد.

او همچنین افزود: با افزایش تعداد رشته ها جهت ۱۰ هزار فرد یا شخص ظرفیت تحصیل ساخته یا ایجاد شده می باشد؛ بطوری که در سال شمسی ۹۳، حدود ۳۰ هزار و همچنین ۵۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد تبریز ثبت نام کرده اند.

رضایی با اشاره به حضور دانشگاه آزاد تبریز در رتبه ۴۱ بین ۱۰۰ دانشگاه برتر کشور، عنوان کرد: دانشگاه آزاد تبریز در بین دانشگاه های آزاد کشور در رتبه چهارم حضور دارد که آن نیز موفقیتی دیگر جهت آن واحد می باشد.

به به گفته ایسنا، مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولان کشوری، بعضی معاونان نهاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، استاندار، بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی آذربایجان شرقی و همچنین تبریز و همچنین بعضی مسئولین ارشد استانی امروز در سالن شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10601
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : باره وارد شدن فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به بازار کار فراهم می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک