سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

ریاست جهاد دانشگاهی در مراسم آغاز سال شمسی ۹۸ آن نهاد از برنامه جذاب و جالب و خوب جهاد دانشگاهی جهت نمایش یک نمایشگاه از دستاوردها مرتبط با رونق تولید، نمایش و همچنین اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی و همچنین راه‌اندازی یک شبکه فرهنگی و اجتماعی مرتبط با توسعه و همچنین پیشرفت کشور خبر داد و همچنین گفت: بایستی و حتما تیم‌های جهادی تشکیل دهیم تا در شرایط سخت کشور و همچنین زمان وقوع بلایای طبیعی به کمک شهروندان و مردم شهر بشتابند.

به به گفته ایسنا، حمیدرضا طیبی در مراسم آغاز سال شمسی ۱۳۹۸ جهاد دانشگاهی که بعد از ظهر امروز در پژوهشکده فرهنگ، هنر و همچنین معماری برگزار شد، ابتدا از درگذشتگان سیل در کشور یاد کرد و همچنین با اشاره به نقش تأثیرگذار جهاد دانشگاهی در برنامه جذاب و جالب و خوب پیشرفت و همچنین توسعه کشور، اظهار کرد: آن نقش را از طریق نوشتن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های توسعه جهاد و همچنین تلاش جهت تأمین منابع آنها و همچنین نیز گرفتن نقش و همچنین مأموریت از نظام و همچنین تأمین منابع اقتصادی و مالی آنها دنبال می‌کنیم.

او همچنین با اشاره به آنکه هم‌اکنون در حال اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه جهاد دانشگاهی هستیم، افزود: به دنبال اجرا کردن مصوبه مرتبط به نقش جهاد دانشگاهی در نقشه جامع علمی کشور نیز هستیم و همچنین خوشبختانه بودجه ما در سال شمسی ۹۸ افزایش یافته می باشد.

ریاست جهاد دانشگاهی همچنین به دیدار جهادگران نسل انقلاب جهاد دانشگاهی با مقام معظم رهبری اشاره کرد و همچنین ضمن تاکید بر تأثیرگذاری آن هم جلسه خاطر نشان کرد: پیامد خوب جلسه فوق دیدار با وزرا و همچنین رؤسای نهاد‌های متنوع و گوناگون و مختلف بود و همچنین از آن دیدار دو پس نتیجه آن می شود که خیلی زیاد خوب حاصل شد.

طیبی تشریح کرد: ابتدا آنکه مقام معظم رهبری در دیداری که با دو تن از مسؤولان ارشد کشور داشتند، به نقش جهاد دانشگاهی در حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کاهش وابستگی‌ها اشاره کردند و همچنین نیز فرمودند که نظر جهاد دانشگاهی در پیگیری موارد فوق پرسیده می شود. همچنین به دنبال آن نظر مثبت، ۳۱ طرح فناورانه جهت کاهش وابستگی، به جهاد دانشگاهی سپرده شده و همچنین مجموع ۱۵ میلیون یورو معادل ۱۵۰ میلیارد تومان به آنها اختصاص داده شد.

او همچنین در همین باره به رونمایی از ۱۰ طرح فناورانه جهاد دانشگاهی در سال شمسی قبل با حضور دست یار اول ریاست جمهور و همچنین دست یار علمی و همچنین فناوری ریاست‌جمهوری اشاره کرد و همچنین افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شده که اردیبهشت امسال جلسه‌ای را با افراد هیئت حکومت داشته باشیم تا آنها مسئولیت‌های بیشتری نیز در جهت توسعه و همچنین پیشرفت کشور به ما بدهند. ضمن آنکه دست یار علمی ریاست‌جمهور نیز تاکید داشتند طرح‌های ۵۰-۵۰ سریع‌تر اجرا می شود.

ریاست جهاد دانشگاهی همچنین از برنامه جذاب و جالب و خوب آن نهاد جهت نمایش یک نمایشگاه از دستاوردها مرتبط با رونق تولید خبر داد و همچنین گفت: تلاش می‌کنیم طرح‌های نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی نیز ادامه پیدا کنند.

او همچنین در مورد آموزش و همچنین اشتغال تصریح کرد: بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم، ضمن آنکه در باره تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان عملکرد کشور چندان رضایت‌قسمت و بخش نبوده و همچنین ما بایستی و حتما آن فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان بلوغ یافته را از بدنه جهاد دانشگاهی جدا کنیم.

طیبی خاطرنشان کرد: همچنین بایستی و حتما تیم‌های جهادی را تشکیل دهیم تا در شرایط سخت کشور به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن شهروندان و مردم شهر و همچنین به ویژه مستمندان باشند، ضمن آنکه در زمان پیش آمدن بلایای طبیعی بتوانند انجام وظیفه کنند.

او همچنین همچنین به برنامه جذاب و جالب و خوب جهاد دانشگاهی جهت تشکیل سریع‌تر پژوهشکده مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم و همچنین نیز تشکیل مرکز مطالعات در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اشاره کرد و همچنین گفت: بایستی و حتما فعالیت‌هایمان را از سمت کارهای ترویجی به سمت فعالیت‌های علمی و همچنین فناورانه متمرکز بر حل معظلات و مسائل و مشکلات کشور سوق دهیم و همچنین نیز از ظرفیت رسانه‌ای خود در جهت نقد علمی و همچنین عالمانه و همچنین منصفانه مسائل بهره بگیریم.

طیبی اضافه کرد: همچنین به دنبال اجرا و همچنین نمایش یک برنامه جذاب و جالب و خوب تصویری و تلویزیونی و همچنین نیز راه‌اندازی یک شبکه فرهنگی و اجتماعی در راستای حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین پیگیری مسائل پیشرفت کشور هستیم.

او همچنین همچنین در پایان اظهار کرد: در حوزه بین‌الملل نیز نیت و اراده داریم نمایشگاه توانمندهای جهاد دانشگاهی در عراق، سوریه و همچنین لبنان برگزار کنیم.

57856437 ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

57856439 ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

57856438 ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

انتهای پیام

Source link

http://phdpress.ir/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9%E2%80%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : ساخته یا ایجاد تیم‌های جهادی جهت کمک‌ به شهروندان و مردم شهر در شرایط سخت/بایستی و حتما نهاد آموزش‌های مهارتی را ساخته یا ایجاد کنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک