سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد

ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد

ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – محمد رضا زمانی از ساماندهی افراد هیات علمی دانشگاه پیام نور خبر داد و همچنین گفت: دانشگاه پیام نور درحال حاضر برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت جذب هیات علمی جدید ندارد.

او همچنین ادامه داد: البته در صورتی که دانشگاه در رشته هایی به هیات علمی مستلزم و نیاز داشته باشد برحسب مستلزم و نیاز، هیات علمی جذب خواهد شد، ولی در حال حاضر برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت جذب هیات علمی جدید نداریم.

ریاست دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: اکنون ۴ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور مشغول فعالیت خواهند بود.

به نقل از مهر، عزت اله کردمیرزا دبیر هیات اجرایی جذب افراد علمی دانشگاه پیام نور اخیرا اعلام کرد: در آخرین جلسه هیات مرکزی جذب از مجموع ۵۲ پرونده مرتبط به همکاران علمی با مدرک دکتری که تحت عنوان پیمانی مشروط در سال شمسی های قبل در دانشگاه پیام نور جذب شده بودند، ۴۴ پرونده بعد از بررسی کردن، موفق به اخذ تائیدیه شد و همچنین ۸ پرونده باقی مانده نیز جهت بررسی کردن مجدد و همچنین رفع نواقص ارجاع شد تا بعد از احراز شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، مجدداً بررسی کردن شوند.

او همچنین افزود: از مجموع پرونده های همکاران علمی با اوضاع تحت عنوان پیمانی مشروط به تا حال ۲۳۸ پرونده منتهی به صدور حکم پیمانی قطعی و همچنین یا بر حسب تسهیلاتی که مقنن به ایثارگران اختصاص داده می باشد، به رسمی، تغییر پیدا کردن اوضاع شده اند که از نظر ما مختومه و همچنین مابقی نیز در حال پیگیری می باشد.

دبیر هیات اجرایی جذب افراد علمی دانشگاه پیام نور درخصوص عملکرد حوزه جذب طی ۷ ماه اخیر گفت: از آغاز سال شمسی ۹۷ به تا حال، تعداد ۱۲۳ پرونده از پیمانی به رسمی آزمایشی، تعداد ۳۱ پرونده از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی، تعداد ۴۳ پرونده از طریق ارتقای مرتبه و همچنین ۵ پرونده طبق تسهیلات قوانین و قانونی ایثارگران منتهی به صدور حکم رسمی قطعی شده می باشد.

ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک