خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / سخت‌گیری‌های اینستاگرام در خصوص مباحث و مطالب نامناسب

سخت‌گیری‌های اینستاگرام در خصوص مباحث و مطالب نامناسب

سخت‌گیری‌های اینستاگرام در خصوص مباحث و مطالب نامناسب


در اینستاگرام گاهی اوقات مباحث و مطالب نامناسبی نشر یافته شده می‌می شود و همچنین به نظر می‌رسد آن شبکه فرهنگی و اجتماعی از امروز به بعد آن مباحث و مطالب را جهت کاربران کمتری دیدن کردن و نمایش می‌دهد.

به گزاش ایتنا از مهر، در همین راستا اینستاگرام اعلام کرده می باشد از گسترش نشر پست‌هایی که نامناسب خواهند بود ولی باید توجه داشت خلاف قوانین ما نیستند، جلوگیری می‌کند.

آن بدان معناست که پستی حاوی خشونت یا آزار نباشد ولی باید توجه داشت از نظر اینستاگرام، هرزنگاری، خشن، اهانت‌آمیز، آزار دهنده یا در کل نامناسب باشد، جهت کاربران کمتری دیدن کردن و نمایش داده می‌می شود.

همچنین آن نوع محتوا احتمالاً در قسمت و بخش جستجو (Explore) یا صفحات هشتگ نیز ظاهر نمی‌می شود. آن روند توانایی تولید کنندگان مباحث و مطالب جهت جذب فالوئر جدید را به شدت می‌کاهد.

به هر حال آن خبر بخشی از بیانیه‌های متنوع و گوناگون و مختلف «یکپارچه سازی» خانواده اپلیکیشن هایفیس‌بوک می باشد که در یک برنامه جذاب و جالب و خوب خبری اعلام شد.

«ویل روبین» مدیر محصولات اینستاگرام جهت Discovery در آن باره می‌گوید: ما از یادگیری ماشینی جهت مشخص کردن نامناسب بودن پست‌های نشر یافته بهره بری و استفاده می‌کنیم.

http://phdpress.ir/%D8%B3%D8%AE%D8%AA%E2%80%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D8%B7%D8%A7/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : سخت‌گیری‌های اینستاگرام در خصوص مباحث و مطالب نامناسب

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن …