خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / سرپرست جدید دانشگاه آزاد زاهدان منصوب شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد زاهدان منصوب شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد زاهدان منصوب شد

طی حکمی از سوی حمید میرزاده سرپرست جدید دانشگاه آزاد زاهدان معرفی شد.

به به گفته خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)– منطقه سیستان و همچنین بلوچستان، دکتر “امین رضا کمالیان” بعنوان ریاست واحد دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان منصوب شد.

به به گفته ایسنا، در حکم حمید میرزاده خطاب به امین رضا کمالیان آمده می باشد: نظر به مراتب تعهد، تخصص و همچنین تجربه، جنابعالی به موجب آن حکم بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان منصوب می شوید، امید می باشد با توکل به خداوند متعال و همچنین با صداقت کاری، امانت داری و همچنین قانونمندی در انجام مسائل محول موفق باشید.

دکتر امین رضا کمالیان آن عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و همچنین بلوچستان، شامل دکترای مدیریت می باشد که سوابقی زیرا و به درستی که معاونت اداری-اقتصادی و مالی واحد زاهدان، دست یار مطابق و یکدست کننده منطقه ۱۴ دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه عملی خود دارد.

در مراسم تودیع و همچنین معارفه‌ای که امروز در محل دانشگاه آزاد واحد زاهدان برگزار شد دکتر امین رضا کمالیان به عنوان سرپرست جدید آن دانشگاه معرفی و همچنین از زحمات دکتر سید محمد رضا حسینی طباطبائی تقدیر شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B3%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B2%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%B5%D9%88%D8%A8-10512
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : سرپرست جدید دانشگاه آزاد زاهدان منصوب شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک