خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و اجتماعی در محیط های دانشگاهی تاکیدکرد

سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و اجتماعی در محیط های دانشگاهی تاکیدکرد

سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در محیط های دانشگاهی تاکیدکرد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اهواز -ایرنا- سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی با هدف ساخته یا ایجاد نشاط و همچنین پویایی در محیط های دانشگاهی تاکید کرد.

81577207 6398184 سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و اجتماعی در محیط های دانشگاهی تاکیدکرد

به به گفته ایرنا دکتر محمد رعایایی روز یکشنبه هم اندیشی با اصحاب رسانه در سرسرای اداری ریاست دانشگاه افزود:در سایه تشکل های فعال سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی می توانیم دانشگاه چند صدایی و همچنین فعال داشته باشیم و همچنین باره نقد در باره های متنوع و گوناگون و مختلف علمی ، سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی را فراهم کنیم.

او همچنین گفت: گفتن آزاد نظرات در چارچوب قانون در فضای دانشگاه می تواند به پویایی و همچنین سرزندگی محیط های دانشگاهی کمک کند.

سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد تشکل های سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی نظرات و همچنین حرف های خود را در فضای تعاملی بزنند و همچنین به روش قطع تضارب آرا جهت یک جامعه دانشگاهی می تواند مفید و همچنین راهگشا باشد.

دکتر رعایایی در آن ارتباط از صدور سه مجوز فعالیت انجمن اسلامی دانشجویی ، انجمن پیروان رهبری و همچنین ولایت و همچنین انجمن اسلامی مدرسین در آن دانشگاه خبر داد.

سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز در ادامه آن هم اندیشی با گفتن آنکه آن دانشگاه در جایگاه سیزدهم کشوری قرار دارد افزود: در سال شمسی های اخیر تلاش ها و همچنین فعالیت های بسیاری جهت جبران عقب ماندگی های ناشی از جنگ تحمیلی در قسمت و بخش های عمرانی و همچنین زیربنایی گرفته شده می باشد.

دکتر رعایایی تصریح کرد: آن دانشگاه با ۱۷هزار دانشجو ، ۶۰۰عضو هیات علمی و همچنین ۱۳دانشکده بزرگترین دانشگاه معتبر کشور در جنوب غرب کشور می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه رشته های کارشناسی را متوقف و همچنین رشته های کارشناسی ارشد را محدود کردیم افزود: در پیاده سازی و راه اندازی رشته های دکترا محدودیتی در آن دانشگاه نداریم.

دکتر رعایایی به بعضی معظلات و مسائل و مشکلات آن دانشگاه در جذب هیات علمی مورد مستلزم و نیاز اشاره کرد و همچنین گفت: در جذب نیرو به علت شرایط خاص و همچنین متغایر و متفاوت خوزستان با مشکلاتی رو به رو هستیم ولی امیدواریم در سال شمسی های بعدی هیات علمی آن دانشگاه را تکمیل کنیم.

او همچنین با آن حال گفت: هیچ رشته تحصیلی در آن دانشگاه وجود ندارد که دکترا نداشته باشد.

دکتر رعایایی در پاسخ به سوال روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا در باره دسترسی دانشگاه شهید چمران به شاخص های مورد نظر برنامه جذاب و جالب و خوب چشم انداز ۱۴۰۴ اظهار داشت: در یک دهه اول برنامه جذاب و جالب و خوب ۲۰ساله به بسیاری از شاخص های مورد نظر رسیده ایم ولی امیدواریم تا پایان برنامه جذاب و جالب و خوب به همه اهداف مورد نظر در قسمت و بخش های توسعه آموزش و همچنین پژوهش برسیم.

او همچنین با اشاره به سابقه تاسیس آن دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه شهید چمران در سال شمسی ۱۳۳۴ با عنوان دانشگاه جندی شاپور در زمینی به مساحت ۳۰۰هکتار احداث شد ولی به تدریج

با جدایی قسمت و بخش هایی از آن هم به ۲۰۰هکتار کاهش یافت.

او همچنین از نمایش مراسم ویژه شصتمین سال شمسی تاسیس آن دانشگاه در سال شمسی جاری خبر داد.

دکتر محمدرضا علم دست یار مسائل دانشجویی دانشگاه شهید چمران نیز در آن نشست به بعضی از برنامه جذاب و جالب و خوب ها شامل حق انتخاب غذا جهت دانشجو جهت نخستین بار در دانشگاه های کشور خبر داد.

او همچنین همچنین از نپرداختن مناسب حادثه تخریب دیوار کوی منازل استادان آن دانشگاه در رسانه های استان که دو ماه پیش صورت گرفت انتقاد کرد.

او همچنین گفت: انتظار ما از رسانه ها استان در انعکاس آن حادثه که به نوعی به حریم معنوی دانشگاه تعرض شده بود اکثرا و بیشتر از آن بود و همچنین امید می باشد رسانه ها رویدادهای دانشگاه ها را با حساسیت بیشتری رصد کرده و همچنین آن هم در انظار و افکار عمومی بازتاب دهند.

تخریب شبانه دیوار کوی استادان دانشگاه شهید چمران ، تجمع و همچنین اعتراض شدید جامعه دانشگاهی استان را به دنبال داشت.

۶۰۶۵

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B3%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%D9%84-9664
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : سرپرست دانشگاه شهید چمران بر تقویت تشکل های سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در محیط های دانشگاهی تاکیدکرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک