خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / سطح مسابقات یونیورسیاد و عملکرد دختران تکواندوکار

سطح مسابقات یونیورسیاد و عملکرد دختران تکواندوکار

سطح مسابقات یونیورسیاد و همچنین عملکرد دخترک های جوان و ازدواج نکرده تکواندوکار

سرمربی تیم تکواندوی بانوان دانشجویان و همچنین مدرس دانشگاه پیام نور :

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مینو مداح بعد از کسب مدال طلای اکرم خدابنده در مسابقات یونیورسیاد با عنوان آنکه سطح مسابقات خیلی زیاد بالا بود گفت: دخترک های جوان و ازدواج نکرده تکواندوکار خیلی زیاد خوب رقابت کردند و همچنین من از عملکرد آنها راضی هستم.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : سرمربی تیم تکواندوی دانشجویان ایران و همچنین مدرس دانشگاه پیام نور با عنوان آنکه بیست و همچنین هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان در قسمت و بخش تکواندو در ۲ قسمت و بخش پومسه و همچنین کیوروگی(مبارزه) به میزبانی گوانگجو کره جنوبی برگزار شد، افزود: کسب مدال طلا توسط اکرم خدابنده لو افتخاری پهناور و بزرگ می باشد که انتظار می رود از سوی مسئولان مورد تشویق قرار گیرد چرا که آن تشویق ها انگیزه ورزشکاران را اکثرا و بیشتر می کند.

او همچنین از همه شهروندان و مردم شهر ایران به خاطر دعای خیر تشکر کرد و همچنین گفت: آن مدال طلا را به همه شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین مسئولان و همچنین مربیانی که در آن چند ماه جهت موفقیت ما تلاش کردند، تقدیم می‌کنیم.
مداح با عنوان آنکه آن رقابت‌ها شامل گرید دو جهت رنکینگ المپیک می باشد، گفت: به فرد یا شخص اول ۲۰ امتیاز، جهت فرد یا شخص دوم ۱۲ امتیاز، نفرات سوم ۷٫۲ امتیاز جهت افزایش رنکینگ المپیکی در راه کسب سهمیه المپیک ریو تعلق خواهد گرفت.
مداح در پایان تاکید کرد: در مسابقات جایزه پهناور و بزرگ افرادی شرکت می کنند که رنکینگ آنها کمتر از ۳۰ باشد جهت همین کیمیا علیزاده نمی تواند در آن مسابقات شرکت کند و همچنین تنها و فقط اکرم خدابنده و همچنین شکرانه ایزدی به آن بازی ها اعزام می شوند.

http://pnuna.com/1394/04/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : سطح مسابقات یونیورسیاد و همچنین عملکرد دخترک های جوان و ازدواج نکرده تکواندوکار

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک