سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / سلفی با اجساد کار دانش آموزان بود/ برخورد با متخلفان

سلفی با اجساد کار دانش آموزان بود/ برخورد با متخلفان

سلفی با اجساد کار دانش آموزان بود/ برخورد با متخلفان

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دست یار فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت از آخرین جزئیات گرفتن سلفی با اجساد در بعضی دانشگاههای علم پزشکی جدید خبر داد و همچنین گفت: گرفتن سلفی کار دانش آموزان بود و همچنین از هیچ دانشگاهی در آن باره به ما به گفته نرسیده می باشد.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – محمدرضا داوودآبادی فراهانی در پاسخ به سوالی درخصوص عکس های سلفی نشر یافته شده شده بعضی دانشجویان با اجساد در شبکه های فرهنگی و اجتماعی گفت: طبق بررسی کردن های گرفته شده مشخص شده می باشد که دانش آموزان یکی از مدارس در حال بازدید از یکی از دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید بودند که به سالن تشییع رفتند و همچنین با اجساد عکس سلفی گرفتند.

او همچنین افزود: با توجه به پیگیری هایی که کردیم هنوز از هیچ دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گزارشی مبنی بر آنکه دانشجویان آن تصاویر را در شبکه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده کرده باشند به ما نرسیده می باشد. البته آن موضوع شامل دانشگاه های دولتی می می شود و همچنین خبری از دانشگاه های آزاد ندارم.

دست یار فرهنگی و همچنین دانشجویی وزارت بهداشت درخصوص برخورد با افرادی که چنین عکس هایی را گرفته و همچنین در شبکه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده کرده اند، گفت: در صورتی که دانشجویی چنین کاری را انجام دهد حتما با او برخورد می می شود چراکه یک کار غیر قوانین و قانونی و همچنین غیر اخلاقی می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%B3%D9%84%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%AC%D8%B3%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%AF.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : سلفی با اجساد کار دانش آموزان بود/ برخورد با متخلفان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک