سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز برگزار می می شود – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز برگزار می می شود – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز برگزار می می شود – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

2884094 سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز برگزار می می شود – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

به به گفته خبرگزاری مهر، دکتر حسین قدیری دبیر اجرایی سومین سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران گفت: آن سمپوزیوم با هدف ساخته یا ایجاد همگرایی اکثرا و بیشتر در توسعه علوم و همچنین فناوری‌های نقشه‌برداری مغز و همچنین به روز رسانی اطلاعات پژوهشگران و همچنین اندیشمندان آن حوزه در روزهای ۱۱ و همچنین ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه آن سمپوزیوم شامل ۳ پنل تخصصی می‌می شود، افزود: «کاربردهای کلینیکی و همچنین تحقیقاتی تحریک مغزی» ، «کاربردهای کلینیکی و همچنین تحقیقاتی سیگنال‌های مغزی و همچنین کاربرد نقشه‌برداری مغز در Presurgical Planing (برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی پیش از جراحی در درمان تومورهای مغزی)» شامل پنل‌های تخصصی آن سمپوزیوم به شمار می‌رود.

قدیری با اشاره به نشست بهارانه که در حاشیه آن سمپوزیوم برگزار می‌می شود، گفت: در آن رویداد همچنین دومین نشست «بهارانه» پژوهشگران نقشه‌برداری مغز با حضور پژوهشگران برجسته آن حوزه برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و همچنین ترویج آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز گفت: نشست با انجمن‌های علمی علوم اعصاب، قطب جراحی مغز و همچنین اعصاب کشور، انجمن علم پزشکی جدید روان تنی و همچنین انجمن علمی روان پزشکان ایران از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن سمپوزیوم محسوب می‌شوند.

او همچنین ادامه داد: آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز با توجه به رونق تولید و همچنین تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر حمایت از تولید داخلی، همزمان با سومین سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز، دومین جشنواره پژوهش و همچنین فناوری نقشه‌برداری مغز را در روزهای ۱۱ و همچنین ۱۲ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌کند. آن رویداد با هدف حمایت و همچنین معرفی توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان و همچنین همچنین تشویق پژوهشگران حوزه نقشه‌برداری مغز جهت تولید و همچنین رونق تجهیزات و همچنین فناوری‌های آن حوزه دایر می‌می شود.
 

Source link

http://phdpress.ir/%D8%B3%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%BA%D8%B2-%D8%A8/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : سمپوزیوم جدید و تو و تازه‌های نقشه‌برداری مغز برگزار می می شود – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک