سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / سند آمایش دانشگاه آزاد هفته آینده در ستاد نقشه علمی بررسی می شود

سند آمایش دانشگاه آزاد هفته آینده در ستاد نقشه علمی بررسی می شود

سند آمایش دانشگاه آزاد هفته بعدی در ستاد نقشه علمی بررسی کردن می می شود

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – محمدرضا مخبر دزفولی با اشاره به سند آمایش آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد، نزدیک به ۴۰ قسمت و بخش از آموزش عالی را به خود اختصاص داده می باشد و همچنین حتما بایستی و حتما به آن دانشگاه توجه ویژه می شود از آن رو  آن دانشگاه آمادگی دارد در چهارچوب طرح کلان آمایش آموش عالی کشور قرار گیرد.

دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: سعی ما آن می باشد که با همدلی و همچنین همراهی پیشنهاد آن دانشگاه را که اکنون سند آمایش آن هم نیز ارایه شده، با نظر افراد ستاد شورای راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تصویب کنیم.

او همچنین افزود:  همچنین در کلان نقشه آمایش سرزمینی علم و همچنین فناوری کشور، ماموریت‌های آمایشی آن دانشگاه نیز مشخص می می شود.  

در سند آمایش دانشگاه آزاد چشم انداز فعالیت های متنوع و گوناگون و مختلف آن دانشگاه شامل آموزشی و همچنین پژوهشی مشخص کردن شده می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های دانشگاه براساس آن سند انجام خواهد شد.

دانشگاه آزاد برنامه جذاب و جالب و خوب دارد طبق سند آمایش خود تا سال شمسی ۱۴۰۴ حدود ۶۰ قسمت و بخش از بار آموزش عالی کشور را به دست بگیرد.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : سند آمایش دانشگاه آزاد هفته بعدی در ستاد نقشه علمی بررسی کردن می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک