خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / سه وام پرطرفدار میان دانشجویان امیرکبیر/ گرفتاری دانشجویان دکتری

سه وام پرطرفدار میان دانشجویان امیرکبیر/ گرفتاری دانشجویان دکتری

سه وام پرطرفدار میان دانشجویان امیرکبیر/ گرفتاری دانشجویان دکتری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مدیرکل مسائل دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: وام تحصیلی ، وام مسکن جهت دانشجویان متاهل و همچنین وام دکتری ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی شامل وام هایی می باشد اکثرا و بیشتر از سوی دانشجویان درخواست می می شود. 1431673110 686825 سه وام پرطرفدار میان دانشجویان امیرکبیر/ گرفتاری دانشجویان دکتری

مهندس حسین یوسفی خواه در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر، با اشاره به وام های دانشجویی مورد مستلزم و نیاز دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هرچقدر وام ارایه می شود دانشجویان استقبال می کنند، مستلزم و نیاز دانشجویان به وام های دانشجویی خیلی زیاد می باشد و همچنین مبالغی که صندوق رفاه دانشجویان با همه گرفتاری ها اختصاص می‌دهد،پاسخگوی مستلزم و نیاز دانشجویان نیست .

او همچنین ادامه داد: وام تحصیلی جهت کمک هزینه خرید لپ‌تاپ و همچنین تجهیزات آموزشی، وام مسکن جهت دانشجویان متاهل و همچنین وام دکتری ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی شامل وام هایی می باشد که اکثرا و بیشتر از سوی دانشجویان درخواست می می شود.

مدیرکل اموردانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیرافزود: مستلزم و نیاز دانشجویان به وام ویژه دکتری بیش از آنچه می باشد که اختصاص داده شده ، دانشجویان دکتری گرفتاری های بسیاری دارند، وارد مرحله جدیدی شده‌اند، بحث ازدواج و همچنین مستلزم و نیاز زندگی مطرح می باشد، امکان آنکه دخل و درآمد زایی و همچنین کسب دخل و درآمد داشته باشند، کم می باشد و همچنین آن دانشجویان نیازمند آن وام ها خواهند بود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B3%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-10037
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : سه وام پرطرفدار میان دانشجویان امیرکبیر/ گرفتاری دانشجویان دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک