خانه / مقالات / سوالات متداول در زمینه خرید شارژ ایرانسل

سوالات متداول در زمینه خرید شارژ ایرانسل

سوالات متداول در زمینه ی خرید شارژ ایرانسل
wimax%20usb سوالات متداول در زمینه خرید شارژ ایرانسل
۹۸ ایرانسل

۱- پرداخت اینترنتی چیست؟

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضـور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید نماید پول آن را همان موقع پرداخت نماید .

۲- شارژ الکترونیکی چیست ؟

شارژ الکترونیکی روشی و در عین حال آسان ، سریع و مطمئن برای شارژ خط اعتباری ایرانسل و یا پرداخت قبوض تلفن همراه های دائمی است . در اینآموزش مبلغ نامبرده به طور مستقیم از حساب بانکی مشترک کسر شده به اعتبار خط ایرانسل او افزوده می شود .

۳- کد CVV2 چیست؟

عدد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت بانک حک شده است. این شماره یکی از ملزومات خرید اینترنتی است و روی اکثر کارت های بانکی وجود دارد .

۴- رمز اینترنتی یا رمز دوم چیست؟

رمز اینترنتی یکی از ملزومات خرید اینترنتی است
رمز اینترنتی یا رمز دوم، با شماره رمزی که شما مصرف از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید مفرق است
اما به ندرت در بعضی بانکها ممکن است این دو رمز یکی باشد
۵- رمز اینترنتی کد CVV2 کارت را از کجا بگیریم؟

از شعب بانک خود یا دستگاه پرداز بانک خود در بخش عملیات رمز .

۶- بعد از پرداخت پول کارت شارژایرانسل ، امکان بازگرداندن پول به حسابمان وجود دارد؟

بله در صورتیکه بعد از پرداخت پول کد شارژ ایرانسل به شما ارائه نشود و مسأله از طرف وب سایت باشد، ظرف مدت قلیلی به صورت اتوماتیک پول شارژایرانسل به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که بعد از پرداخت پول شارژ ایرانسل ، در دریافت خدمات از وبسایت با مسأله روبرو شدید، با پشتیبانی سایت ارتباط بگیرید تا راهنمای ی شوید .

۷- جهت چه برای خرید کارت شارژ ایرانسل شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنیم؟

وارد کردن شماره تلفن ایمیل در خرید کارت شارژ ایرانسل اختیاری است تا خریداران در سریعترین وقت ممکن خرید خود را انجام دهند .
اما فرض بکنید بعد از پرداخت پول شارژ ایرانسل رابطه اینترنت شما قطع شود؛ پس صفحۀ کد شارژ ایرانسل را نمی توانید ببینید. چنانچه ایمیل را وارد کرده باشید خیالتان آسان است که یک ورژن از این کد شارژ ایرانسل به ایمیل شما ارسال شده است
و اگر شماره تلفن را وارد کرده باشید می توانید از بخش پشتیبانی وبسایت تقاضا بکنید که کد شارژ ایرانسل را به همان شماره sms نمایند
اما چنانچه هیچ اطلاعاتی از خودتان در وبسایت وارد نکرده باشید، در مواقع لزوم ممکن است معین نشود که این خرید را شما انجام داده اید یا شخص دیگر
پس لطفا در خرید شارژ ایرانسل قطعا شماره تلفن ایمیل را وارد بکنید

۸- بعد از پرداخت پول شارژ ایرانسل ، کارت شارژ ایرانسل چطور چه زمانی به دستمان می رسد؟

بلافاصله بعد از پرداختِ پول شارژ ایرانسل بوسیله یکی از کارت های شتاب، کد شارژ ایرانسل روی صفحه به نمایش درمی آید و در صورتیکه خریدار ایمیل را وارد کرده باشد، ایمیل حاوی تأیید روش خرید کارت شارژ ایرانسل اینترنتی و کد شارژ ایرانسل برای او ارسال می گردد به اینصورت دریافت شارژ ایرانسل از اینترت را انجام خواهد داد .
خریدار می تواند این کد را به صورت #کد شارژ*۱۴۱* (از چپ به راست) در گوشی خود شماره گیری نماید و خط اعتباری خود را شارژ نماید .

۹- غیر از پرداخت اینترنتی، از طریق دیگری امکان خرید شارژ ایرانسل از وبسایت وجود دارد؟

خیر، این کار مقدور نیست تمام خدمات سایت از طریق پرداخت الکترونیکی از طریق بانک ها بوسیله کارتهای عضو شتاب صورت می گیرد

۱۰- کارت شارژ ایرانسل خریدم اما بعد از پرداخت اینترنتم مساله پیدا کرد قطع شد چکار کنم ؟

دو حال وجود دارد یا مبلغ پرداخت شده به وب سایت ارجاع شده است یا خیر ، در صورتی که ارجاع داده نشده باشد مبلغ شما بعد از ۱۵ دقیقه برگشت خواهد خورد اما در صورتی که ارجاع داده شده باشد به ایمیل و شماره همراهی که وارد کرده اید شارژ ایرانسل ارسال خواهد شد در صورتی که ارسال نشد می توانید با پشتیبان ارتباط حاصل نمایید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هاست سی پنل ارزان

هاست سی پنل ارزان هاست سی پنل ارزان با هارد پرسرعت SSD و وب سرور …

سوپروب close
خرید بک لینک