خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / سکونت ۲۰۰ دانشجوی خوارزمی در خوابگاه‌های خودگردان

سکونت ۲۰۰ دانشجوی خوارزمی در خوابگاه‌های خودگردان

سکونت ۲۰۰ دانشجوی خوارزمی در خوابگاه‌های خودگردان

دست یار دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: در حال حاضر نیز بیش از ۲۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های خودگردان ساکن خواهند بود.

دکتر حبیبی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا در مورد اوضاع خوابگاه دانشجویان در ایام تابستان گفت: معمولا به دانشجویانی که رساله دکتری یا ارشد دارند، در ایام تابستان خوابگاه با هزینه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان اختصاص می یابد.

او همچنین در مورد ظرفیت خوابگاه‌های آن دانشگاه در سال شمسی جدید نیز اظهار کرد: بایستی و حتما دید تعداد ورودی های دانشگاه و همچنین خروجی‌های آن هم چه مقدار و اندازه و میزان می باشد. در صورتی که تعداد ورودی مانند سال شمسی قبل باشد در خوابگاه کرج مشکلی نخواهد بود ولی با آن حال احتمال ترافیک در خوابگاه کرج جهت پسران جوان و همچنین در خوابگاه تهران جهت دخترک های جوان و ازدواج نکرده وجود دارد.

دست یار دانشجویی دانشگاه خوارزمی در آن باره ادامه داد: سایر اشخاص بایستی و حتما از خوابگاه های خودگردان بهره بری و استفاده کنند و همچنین در حال حاضر نیز بیش از ۲۰۰ دانشجو نیز در آن خوابگاه‌ها ساکن خواهند بود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B3%DA%A9%D9%88%D9%86%D8%AA-200-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-10526
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : سکونت ۲۰۰ دانشجوی خوارزمی در خوابگاه‌های خودگردان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک