خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل ایجاد می شود

شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل ایجاد می شود

شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل ساخته یا ایجاد می می شود

اردبیل – ایرنا – شاخه انجمن انرژی ایران به میزبانی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی در استان اردبیل ساخته یا ایجاد می می شود.

81599453 6437281 شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل ایجاد می شود

به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی ، در نامه ای از سوی

انجمن انرژی ایران در سال شمسی جاری هیات مدیره آن انجمن با تاسیس شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل موافقت کرد.

بر آن اساس طی حکمی از طرف رییس انجمن انرژی ایران پروفسور حسین شایقی به عنوان رییس انجمن انرژی ایران شاخه استان اردبیل و همچنین دکتر هادی غایبی به عنوان دبیر آن انجمن منصوب شدند.

دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی در سال شمسی ۱۳۵۷ با نام آموزشکده کشاورزی و همچنین با پذیرش ۳۸ دانشجو در رشته کشاورزی عمومی فعالیت های آموزشی خود را آغاز کرد.

آن مرکز آموزش عالی در سال شمسی ۱۳۷۱ از دانشگاه تبریز منتزع و همچنین مدتی به صورت مجتمع آموزش عالی به فعالیت خود ادامه داده و همچنین در سال شمسی ۱۳۷۲ با تغییر پیدا کردن آن هم به دانشگاه با عنوان دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی موافقت شد.

تا سال شمسی ۱۳۷۸ در ساختار تشکیلاتی آن دانشگاه تنها و فقط ۱۶ تیم آموزشی تصویب شده و مصوب قانون وجود داشت.

آن دانشگاه در ۲۰۱ رشته تحصیلی داتشجو پذیرش کرده و همچنین در حدود ۱۱ هزار فرد یا شخص دانشجو دارد که در ۱۱ دانشکده مشغول به تحصیل خواهند بود.

از آن تعداد ۴۰ رشته آن هم در مقطع دکتری ، ۸۴ رشته آن هم در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین بقیه در مقطع کارشناسی و همچنین کاردانی می باشد.

آن دانشگاه با بهره گیری از تخصص حدود ۲۷۸ عضو هیات علمی تمام وقت بیش از پیش جهت گسترش فعالیت های آموزشی و همچنین پژوهشی گام بر می دارد.

دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی ۱۱ هزار دانشجو از کل ۷۵ هزار دانشجوی کل استان را داراست. آن تعداد حدود ۱۵ قسمت و بخش کل دانشجویان استان می باشد.

۶۰۱۸

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84-9947
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل ساخته یا ایجاد می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک