سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شرایط جدید پذیرش تحصیلات تکمیلی فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اعلام شد

شرایط جدید پذیرش تحصیلات تکمیلی فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اعلام شد

شرایط جدید پذیرش تحصیلات تکمیلی فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اعلام شد

دکتر علوی فاضل گفت: به منظور تسهیل فرصت ادامه تحصیل فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی شرایط جدیدی درنظر گرفته شده که به داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد امکان ادامه تحصیل بدون آزمون را می دهد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام آن خبر اظهار داشت: جهت سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد جهت رشته های غیر علوم انسانی می بایست معدل ۱۶ و همچنین جهت رشته های علوم انسانی حداقل معدل ۱۷ را کسب کنند.

او همچنین در ادامه درخصوص ممتازین ادامه تحصیل در مقطع دکتری گفت: فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد تیم علوم انسانی می بایست معدل ۱۸٫۵ و همچنین جهت سایر رشته ها کسب معدل ۱۷٫۵ ضروریست.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که جهت رشته های علم پزشکی جدید و همچنین دامپزشکی کسب معدل ۱۷ ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

او همچنین خاطرنشان کرد: طبق سایر شرایطی که در دفترچه راهنما در زمان ثبت نام درج خواهد شد، داوطلبان دوره دکتری تخصصی گزینش و همچنین دعوت به مصاحبه خواهند شد.

به به گفته روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد علوی فاضل در پاسخ به آن سوال که چند قسمت و بخش از ظرفیت پذیرش شامل حال ممتازین مقاطع ارشد و همچنین دکتری می می شود، گفت: جهت مقطع کارشناسی ارشد ۱۰درصد از ظرفیت و همچنین جهت مقطع دکتری تخصصی ۲۰درصد از ظرفیت جهت استعدادهای برتر و همچنین فارغ التحصیلان ممتاز درنظر گرفته شده می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-11169
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شرایط جدید پذیرش تحصیلات تکمیلی فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک