سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

شرط معدل جهت نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

740947 شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازیدست یار دانشجویی دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به ابلاغ آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه آن دانشگاه گفت: دانشجوی نمونه آن دانشگاه در سه سطح واحدهای دانشگاهی، استانی و همچنین کشوری انتخاب می شوند.

به به گفته خبرگزاری مهر، طه هاشمی گفت: به منظور ارج نهادن و همچنین گرامیداشت دانشجویانی که با پایبندی به ارزش های والای دینی و همچنین انسانی در عرصه های علمی، فرهنگی و همچنین پژوهشی سرآمد محسوب می شوند، آئین نامه انتخاب دانشجوی نمونه آن دانشگاه تدوین شده می باشد.

او همچنین تصریح کرد: براساس آن آیین نامه دانشجویان در سه سطح دانشجویان نمونه واحدها، دانشجویان نمونه استان و همچنین دانشجوی نمونه کشوری انتخاب خواهند شد.

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد تصریح کرد: دانشجوی نمونه فردی می باشد که شامل استعدادهای برتر علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین شئونات دانشجویی بوده و همچنین براساس مندرجات آن آئین نامه موفق به اخذ بالاترین امتیاز از میان دانشجویان دانشگاه آزاد باشد.

هاشمی عنوان کرد: دانشجویانی که حداقل قستی از واحدهای درسی خود را بر اساس سرفصل تصویب شده و مصوب قانون رشته مقطع تحصیلی با کسب میانگین کل مشروحه زیر گذرانده باشند، می توانند در آن رقابت شرکت کنند. مقاطع کاردانی و همچنین کارشناسی پیوسته و همچنین ناپیوسته با میانگین کل ۱۸، کارشناسی ارشد با میانگین کل ۱۷، دکترای حرفه ای با میانگین کل ۱۶ و همچنین دکترای تخصصی با میانگین کل ۱۷ می باشد.

او همچنین اضافه کرد: همچنین و علاوه بر داشتن حداقل میانگین کل کسب ۵۰ قسمت و بخش امتیاز از قسمت و بخش های علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی، رعایت شئون دانشجویی و همچنین دانشگاهی مندرج در آن آئین نامه جهت شرکت در آن رقابت الزامی می باشد.

دست یار دانشجویی دانشجویی دانشگاه آزاد کسب مقام در مسابقات علمی کشوری و همچنین بین المللی، تجاری سازی علم (ایده، نظریه یا نوآوری) و همچنین همکاری در شرکت های دانش بنیان را از موارد شامل امتیاز جهت انتخاب دانشجویان نمونه عنوان کرد.

هاشمی خاطر نشان کرد: موضوعات کلی مورد بررسی کردن جهت انتخاب دانشجوی نمونه شامل موضوعات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین شئونات دانشجویی می باشد.

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد همچنین از تشکیل انجمن دانشجویان نمونه آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: به منظور هم افزایی اندیشه ها و همچنین خردورزی و همچنین ساخته یا ایجاد ارتباط اکثرا و بیشتر میان نخبگان دانشگاه و همچنین دانشجویان نمونه، معاونت دانشجویی و همچنین فرهنگی نسبت به تشکیل آن انجمن اقدام و همچنین هماهنگی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت نمایش جلسات گردهمایی آنان در سطح استان و همچنین کشور به عمل آورده می باشد.

https://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D8%B1%D8%B7-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%84-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-13241
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شرط معدل جهت نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک