خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

شرط معدل جهت نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

740947 شرط معدل برای نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازیدست یار دانشجویی دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به ابلاغ آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه آن دانشگاه گفت: دانشجوی نمونه آن دانشگاه در سه سطح واحدهای دانشگاهی، استانی و همچنین کشوری انتخاب می شوند.

به به گفته خبرگزاری مهر، طه هاشمی گفت: به منظور ارج نهادن و همچنین گرامیداشت دانشجویانی که با پایبندی به ارزش های والای دینی و همچنین انسانی در عرصه های علمی، فرهنگی و همچنین پژوهشی سرآمد محسوب می شوند، آئین نامه انتخاب دانشجوی نمونه آن دانشگاه تدوین شده می باشد.

او همچنین تصریح کرد: براساس آن آیین نامه دانشجویان در سه سطح دانشجویان نمونه واحدها، دانشجویان نمونه استان و همچنین دانشجوی نمونه کشوری انتخاب خواهند شد.

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد تصریح کرد: دانشجوی نمونه فردی می باشد که شامل استعدادهای برتر علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین شئونات دانشجویی بوده و همچنین براساس مندرجات آن آئین نامه موفق به اخذ بالاترین امتیاز از میان دانشجویان دانشگاه آزاد باشد.

هاشمی عنوان کرد: دانشجویانی که حداقل قستی از واحدهای درسی خود را بر اساس سرفصل تصویب شده و مصوب قانون رشته مقطع تحصیلی با کسب میانگین کل مشروحه زیر گذرانده باشند، می توانند در آن رقابت شرکت کنند. مقاطع کاردانی و همچنین کارشناسی پیوسته و همچنین ناپیوسته با میانگین کل ۱۸، کارشناسی ارشد با میانگین کل ۱۷، دکترای حرفه ای با میانگین کل ۱۶ و همچنین دکترای تخصصی با میانگین کل ۱۷ می باشد.

او همچنین اضافه کرد: همچنین و علاوه بر داشتن حداقل میانگین کل کسب ۵۰ قسمت و بخش امتیاز از قسمت و بخش های علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی، رعایت شئون دانشجویی و همچنین دانشگاهی مندرج در آن آئین نامه جهت شرکت در آن رقابت الزامی می باشد.

دست یار دانشجویی دانشجویی دانشگاه آزاد کسب مقام در مسابقات علمی کشوری و همچنین بین المللی، تجاری سازی علم (ایده، نظریه یا نوآوری) و همچنین همکاری در شرکت های دانش بنیان را از موارد شامل امتیاز جهت انتخاب دانشجویان نمونه عنوان کرد.

هاشمی خاطر نشان کرد: موضوعات کلی مورد بررسی کردن جهت انتخاب دانشجوی نمونه شامل موضوعات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین شئونات دانشجویی می باشد.

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد همچنین از تشکیل انجمن دانشجویان نمونه آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: به منظور هم افزایی اندیشه ها و همچنین خردورزی و همچنین ساخته یا ایجاد ارتباط اکثرا و بیشتر میان نخبگان دانشگاه و همچنین دانشجویان نمونه، معاونت دانشجویی و همچنین فرهنگی نسبت به تشکیل آن انجمن اقدام و همچنین هماهنگی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت نمایش جلسات گردهمایی آنان در سطح استان و همچنین کشور به عمل آورده می باشد.

https://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D8%B1%D8%B7-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%84-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-13241
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شرط معدل جهت نمونه شدن در دانشگاه آزاد/ امتیاز تجاری سازی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک