خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم علم پزشکی جدید اعلام شد

شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم علم پزشکی جدید اعلام شد

شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم علم پزشکی جدید اعلام شد

1753562 شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم علم پزشکی جدید اعلام شدشروط ارزشیابی مدارک دانش آموختگان دکتری عمومی علم پزشکی جدید، دندانپزشکی و همچنین داروسازی با تاریخ وارد شدن بعد از آگوست ۲۰۰۹ از دانشگاههای غیر اثبات و یا تایید از سوی وزارت بهداشت اعلام شد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، شورای عالی ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور در وزارت بهداشت اطلاعیه ای به منظور اعلام به دانش آموختگان رشته های دکتری عمومی علم پزشکی جدید، دانپزشکی و همچنین داروسازی با تاریخ وارد شدن بعد از آگوست ۲۰۰۹ از دانشگاههای غیر اثبات و یا تایید نشر یافته شده کرده می باشد.

بر اساس آخرین مصوبات شورایعالی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور تنها با شرایطی که اعلام شده می باشد قابل بررسی کردن و همچنین ارزشیابی خواهد بود.

متقاضیانی که شامل شرایط اعلام شده خواهند بود می توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی نسبت به ثبت درخواست و همچنین بارگذاری مدارک موثر در قسمت مربوطه اقدام کنند.

اول: دارا بودن مدرک بالاتر از دانشگاههای مورد اثبات و یا تایید وزارت متبوع

دوم : شرکت و همچنین قبولی در آزمونهای معتبر بین الملل از نظر شورایعالی ارزشیابی در رشته های مذکور (در حال حاضر اسامی آزمونهای مورد اثبات و یا تایید شورایعالی ارزشیابی در آئین نامه مربوطه  موجود می باشد و همچنین اسامی سایر آزمون های مورد اثبات و یا تایید متعاقبا اعلام خواهد شد).

سوم: ارزشیابی مدارک و همچنین گرفتن مجوز کار از کشورهایی که شامل دانشگاه مورد اثبات و یا تایید از نظر وزارت متبوع خواهند بود.

مرکز سرویس ها و خدمات آموزشی وزارت بهداشت در آن اطلاعیه یادآور شده می باشد: بعد از ارائه مدارک و همچنین مستندات، پرونده در کمیسیون ارزشیابی مدارک مطرح و همچنین اراده و تصمیم راسخ گیری خواهد شد.

شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم پزشکی اعلام شد


بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : شروط ارزشیابی مدارک غیرمعتبر در رشته های علوم علم پزشکی جدید اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک