خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد

شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد

شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

شهرکرد-ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفته استافزایش شرکت های دانش بنیان آن واحد دانشگاهی در دستورکار قرار گرفته می باشد.

81580098 6403237 شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد

به به گفته ایرنا،عبدالله قاسمی پیربلوطی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت سی و همچنین دومین سال شمسی تاسیس آن دانشگاه افزود:هم اکنون پنج شرکت دانش بنیان در آن دانشگاه فعال می باشد که آن تعداد به هشت شرکت افزایش می یابد.

او همچنین گفته استاین شرکت ها در باره تولید گیاهان دارویی و همچنین نمد فعال می باشد و همچنین بزودی خط تولید کشک صنعتی نیز از سوی آن واحد دانشگاهی به منظور تولید کشک با بسته بندی های جدید پیاده سازی و راه اندازی می می شود.

به گفته او همچنین،نمد چهارمحال و همچنین بختیاری اکنون به عنوان یکی از ظرفیت های صنایع دستی ایران مطرح شده می باشد و همچنین قابلیت صادرات را نیز دارد و همچنین دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد به دنبال بازارهای هدف بین المللی و همچنین توسعه صادرات آن محصول می باشد.

او همچنین ،از افزایش تحصیلات تکمیلی در آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت:

تعداد رشته های مقطع دکترا از چهار رشته به ۱۲رشته و همچنین تعداد رشته های کارشناسی ارشد به ۲۲ رشته افزایش یافته می باشد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد از تصویب و همچنین پیاده سازی و راه اندازی رشته کارشناسی ارشد پرستاری خبر داد و همچنین گفته استدر بازدیدهای متنوع و گوناگون و مختلف نهاد مرکزی و همچنین وزارت بهداشت از واحد شهرکرد،ارزیابی مثبتی گرفته شده و همچنین مقرر شد با تصویب کارشناسی ارشد پرستاری موافقت می شود.

قاسمی یادآور شد:هم اکنون ۴۰۰ فرد یا شخص دانشجوی دختر و همچنین پسر در رشته پرستاری واحد شهرکرد مشغول به تحصیل اند.

او همچنین ،در باره رشته های علوم انسانی نیز گفت: رشته های دانشگاهی در دانشگاه آزاد براساس تقاضا ساخته یا ایجاد می می شود و همچنین رشته های که متقاضی فراوانی دارد ،جایگزین رشته های می می شود که متقاضی ندارند.

به به گفته ایرنا،هم اکنون نزدیک به ۱۰ هزار دانشجو در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی در آن دانشگاه مشغول فراگیری علم و همچنین دانش خواهند بود.

۲۰۹۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-9716
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش می یابد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک