سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شهریه های دانشگاه پیام نور/ دوره دکتری حدود ۲۵ میلیون تومان

شهریه های دانشگاه پیام نور/ دوره دکتری حدود ۲۵ میلیون تومان

شهریه های دانشگاه پیام نور/ دوره دکتری حدود ۲۵ میلیون تومان

دست یار اداری، اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور شهریه دانشجویان در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف را تشریح کرد و همچنین گفت: شهریه ای که در دوره دکتری از دانشجویان گرفته می می شود کمتر از نرخ تمام شده جهت دانشگاه می باشد. fc17920ae4ce7ec574e1990d9139fc77 شهریه های دانشگاه پیام نور/ دوره دکتری حدود ۲۵ میلیون تومان

سید محمد صدری در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: در مقطع کارشناسی منطقه ها و مناطق برخوردار شهریه ثابت دانشجویان حدود ۱۱۱ هزار تومان و همچنین شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی در منطقه ها و مناطق کم برخوردارحدود  ۸۸ هزار و همچنین ۵۰۰ تومان می باشد.

او همچنین با اشاره به شهریه متغییر مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف گفت: شهریه متغیر، متغیر می باشد و همچنین به تعداد واحدها، عملی و همچنین نظری بودن واحدها، عملی کم هزینه و همچنین پر هزینه بودن ارتباط دارد و همچنین نمی قدرت عدد مشخصی را در یک ترم ارایه داد.

دست یار اداری اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور افزود: ولی در مجموع تقریبا میانگین شهریه دانشگاه پیام نوردر دوره کارشناسی جهت اخذ نزدیک ۲۰ واحد به صورت میانگین ۳۵۰ هزارتومان می می شود که در رشته های علوم پایه به واسطه آنکه دروس عملی پرهزینه بیشتری ارایه می می شود، آن شهریه کمی اکثرا و بیشتر بوده، حدود ۴۵۰ هزارتومان و همچنین در رشته های علوم انسانی کمی کمتر و همچنین حدود ۳۰۰ هزارتومان می باشد.

او همچنین ادامه داد: شهریه ثابت دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد حدود ۶۲۵ هزار تومان بوده و همچنین در همه منطقه ها و مناطق مساوی می باشد زیرا و به درستی که مقطع کارشناسی عمدتا در منطقه ها و مناطق برخوردار برگزار می می شود.

صدری افزود: شهریه متغیر مقطع کارشناسی ارشد به ازای هر واحد حدود ۶۲ هزارتومان می باشد و همچنین در ترم یک میلیون و همچنین ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزارتومان می می شود .

او همچنین ادامه داد: افزایش شهریه هر سال شمسی یک بار در نیم سال شمسی اول سال شمسی تحصیلی تا ۱۵ قسمت و بخش اعمال می می شود. لزوما اراده و تصمیم راسخ دانشگاه آن نیست که کل ۱۵ قسمت و بخش را اعمال کند بعضی سال شمسی ها ۱۰ قسمت و بخش و همچنین بعضی سال شمسی ها ۱۲ قسمت و بخش اضافه کرده می باشد.

دست یار اداری اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور در مورد شهریه دکتری نیز گفت: یک دوره دکتری که از طریق قبولی کنکور باشد کمتر از ۲۵ میلیون تومان تمام می می شود درحالی که هزینه آن هم جهت دانشگاه بالای ۲۵ میلیون تومان نزدیک ۳۰ میلیون تومان می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9523
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شهریه های دانشگاه پیام نور/ دوره دکتری حدود ۲۵ میلیون تومان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک