خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / شهریور ۹۴ آغاز فراخوان جذب هیات علمی/ سیاست وزارت علوم در بورس

شهریور ۹۴ آغاز فراخوان جذب هیات علمی/ سیاست وزارت علوم در بورس

شهریور ۹۴ آغاز فراخوان جذب هیات علمی/ سیاست وزارت علوم در بورس

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : محسن ضرغام ، دست یار مرکز جذب افراد هیات‌علمی وزارت علوم گفت: فرایند جذب افراد هیات علمی وزارت علوم از طریق فراخوان، در طول سال شمسی، سه نوبت انجام می می شود و همچنین به تازگی فراخوان بورس دانشجویان دکتری نیز در اردیبهشت ماه برگزار شد.

او همچنین با اشاره به سیاست وزارت علوم در خصوص بورس افزود: با توجه به افزایش فارغ التحصیلان دانشگاهی در دوره دکتری، سیاست مجموع وزارت علوم کاهش بورس می باشد به طوریکه در فراخوان بورس اردیبهشت ماه نیز با کاهش روبرو بودیم و همچنین دراین فراخوان کمتر از ۱۵۰ فرد یا شخص، آن هم هم در رشته های خاص و همچنین منطقه ها و مناطق محروم و همچنین کم برخوردار بورس می شوند.

دست یار مرکز جذب افراد هیات‌علمی وزارت علوم ادامه داد: بنابراین روند بورس به شکلی که در حال حاضر طی می می شود، سال شمسی به سال شمسی کاهش خواهد یافت.

او همچنین افزود: هدف از بورس در قبل با توجه به کمبود دانشجوی دکتری متخصص و همچنین مستلزم و نیاز کشور، جذب آن دانشجویان در دانشگاه‌های کشور بود که خوشبختانه در حال حاضر تعداد دانشگاه هایی که در داخل دوره دکتری برگزار می کنند خیلی زیاد زیاد خواهند بود و همچنین ما شامل نیروهای فارغ التحصیل در رشته و همچنین دانشگاه خوب هستیم.

او همچنین ادامه داد: درحال حاضر نیز خود را جهت فراخوان جذب افراد هیات علمی به صورت پیمانی آماده می کنیم که آن فراخوان در شهریور ۹۴ برگزار می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-94-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : شهریور ۹۴ آغاز فراخوان جذب هیات علمی/ سیاست وزارت علوم در بورس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک