خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / شورای گسترش در صدد حذف دانشگاه پیام نور تحت عنوان بازبینی اساسنامه

شورای گسترش در صدد حذف دانشگاه پیام نور تحت عنوان بازبینی اساسنامه

شورای گسترش در صدد حذف دانشگاه پیام نور تحت عنوان بازبینی اساسنامه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از مهر : دکتر قاسم جعفری ، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس به فعالیت بعضی از افراد شورای گسترش وزارت علوم جهت حذف دانشگاه پیام نور اشاره کرد و همچنین یادآور شد: ما خبرهایی داریم که بعضی از افراد شورای گسترش یک هژمونی تحت عنوان بازبینی اساسنامه پیام نور ساخته یا ایجاد کرده اند و همچنین در حال حذف آن دانشگاه خواهند بود.

جعفری ادامه داد: پیام نور تنها دانشگاهی می باشد که بومی پذیر بوده و همچنین در اقصا نقاط کشور قرار داشته و همچنین با شهریه کم  و همچنین کارکرد فرهنگی خوب در حال فعالیت می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه پیام نور تنها دانشگاهی می باشد که دانشجویان اقشار متوسط به پایین با دغدغه کمتر می توانند آنجا درس بخوانند،  افزود: در حال حاضر ۸۵۰ هزار دانشجو در آن دانشگاه مشغول فعالیت خواهند بود، متاسفانه نظرات اشخاص دراین باره پس نتیجه آن می شود که ای جز بی مهری کامل نسبت به آن دانشگاه نداشته و همچنین پس نتیجه آن می شود که نهایی آن هم محدودیت یا حذف دانشگاه پیام نور خواهد بود که آن کار اشتباهی می باشد.

جعفری در توضیح حذف دانشگاه پیام نور اضافه کرد: هنگام و زمانی که عملا به سمت ساخته یا ایجاد محدودیت جدی جهت آن دانشگاه حرکت می می شود، رشته ای ارایه نشده، فرصت پذیرش دانشجو گرفته شده، دوره فراگیر حذف می می شود و همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی ارایه نمی می شود، بدین معنی می باشد که آرام آرام به سوی حذف آن دانشگاه به نفع بعضی جاها که جهت حضرات منافع فردی یا شخصی دارد حرکت می می شود که آن کار خطرناکی جهت نظام می باشد.

او همچنین افزود: با همه سرمایه گذاری که جهت آن دانشگاه شده، ما فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنیم یک اشتباه استراتژیک تعمدا درحال رخ دادن می باشد. بنابراین هشدار می دهیم دکتر فرهادی وزیر علوم مواظبت کند زیرا و به درستی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنیم شاید خود وزیر خیلی متوجه آن معنی نباشد.

سخنگوی کمیسیون آموزش افزود: ریاست کمیسیون آموزش نیز در آن باره مصاحبه کرده و همچنین هشدار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را ارایه کرده می باشد بنده نیز به عنوان سخنگوی کمیسیون آموزش هشدار داده و همچنین اعلام می کنم، عموم نمایندگان پیگیر آن مساله خواهند بود، نمایندگان بایستی و حتما بدانند در صورتی که بدین صورت پیش رود فرزندان حوزه انتخابی آنهایی که دسترسی جهت تحصیل در جای دیگر ندارند خود به خود دچار چالش خواهند شد.

 

http://pnuna.com/1394/02/%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%AF%D8%AF-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : شورای گسترش در صدد حذف دانشگاه پیام نور تحت عنوان بازبینی اساسنامه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

e31b339d87d174a8ca48672ea12df92f.jpeg

لنز هوشمند با قابلیت درمان اختلالات چشمی ساخته شد

لنز هوشمند با قابلیت درمان اختلالات چشمی ساخته شد به نقل از خبرگزاری مهر به …