خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شیوه راه اندازی مقطع دکتری در موسسات و دانشگاههای غیرانتفاعی

شیوه راه اندازی مقطع دکتری در موسسات و دانشگاههای غیرانتفاعی

شیوه پیاده سازی و راه اندازی مقطع دکتری در موسسات و همچنین دانشگاههای غیرانتفاعی

class324 شیوه راه اندازی مقطع دکتری در موسسات و دانشگاههای غیرانتفاعی

مدیرکل دفتر گسترش خبر داد:

مدیر کل دفتر گسترش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم: درخواست دانشگاهها و همچنین موسسات غیر انتفاعی جهت پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری مانند سایر دانشگاههای دولتی بررسی کردن میشود.

دکتر سیدحسین حسینی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر با اشاره به شیوه پذیرش دانشجوی مقطع دکتری در مؤسسات و همچنین دانشگاه‌های آموزش‌عالی غیردولتی و همچنین غیرانتفاعی گفت: درخواست دانشگاه های غیر انتفاعی جهت وارد شدن به دوره دکتری نسبت به سایر دانشگاه های دولتی کم می باشد.

او همچنین ادامه داد: معدود موسساتی خواهند بود که متقاضی پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری و همچنین پذیرش دانشجو دراین مقطع خواهند بود.
مدیرکل دفتر گسترش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم افزود: درخواست دانشگاه ها و همچنین موسسات غیر انتفاعی جهت پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری مانند سایر دانشگاه های دولتی بررسی کردن می می شود یعنی در صورتی که در یک رشته متقاضی مجوز باشند بایستی و حتما دو دانشیار تمام وقت و همچنین سه استادیار در رشته مورد تقاضا داشته باشند.
او همچنین یادآورشد: روند روسیدگی به پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری دراین دانشگاه ها و همچنین موسسات غیرانتفاعی مانند سایر دانشگاه‌ها می باشد ابتدا پرونده به تیم های تخصصی ارجاع شده و همچنین در صورتی که نظر تیم اثبات و یا تایید می شود، به کمیسیون آموزش عالی می آید و همچنین بعد از اثبات و یا تایید کمیسیون آموزش عالی در شورای گسترش اثبات و یا تایید می می شود.
حسینی افزود: متاسفانه در قبل در خیلی از دانشگاه ها ضوابط و همچنین شرایط پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری مورد توجه قرار نگرفته می باشد درحالی که جهت پیاده سازی و راه اندازی آن دوره بایستی و حتما بیش از سایر دوره ها حساسیت داشت .
او همچنین تاکید کرد: جهت پیاده سازی و راه اندازی دوره دکتری شاخص هیات علمی و همچنین تجهیرات خیلی زیاد مهم می باشد مخصوصا جهت دوره هایی که مستلزم و نیاز به تجهیزات دارند.
مدیرکل دفتر گسترش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم در مورد آنکه درگذشته پذیرش دوره دکتری در مراکز غیرانتفاعی که به دانشگاه تغییر پیدا کردن نشده بودند، ممنوعیت داشت گفت: آن مساله به دانشگاه شدن ارتباط چندانی ندارد ممکن می باشد جایی موسسه غیرانتفاعی باشد ولی شرایط و همچنین شاخص ها را کسب کرده باشد، بنابراین می تواند مجوز دوره دکتری را اخذ کند و همچنین بالعکس ممکن می باشد دانشگاه غیرانتفاعی باشد ولی شاخص های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را نداشته و همچنین نتواند دوره دکتری پیاده سازی و راه اندازی کند.

.

.

.

.

.

کلمات کلیدی:

PhD course selection test, Interview PhD test, دانشگاه های غیر انتفاعی, مصاحبه آزمون دکتری, مصاحبه آزمون دکترا, انتخاب رشته آزمون دکتری, انتخاب رشته آزمون دکترا, Select a test Masters course, انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد, دکتری ۹۳, دکتری سراسری ۹۳, اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۳, آزمون دکتری, خبرهای جدید آزمون دکتری, آزمون دکتری ایران, دکترا, دکتری, آزمون دکترا, خبرهای جدید آزمون دکترا, پی اچ دی تست, ایران پی اچ دی تست, phd, iranphd, iranphdtest

http://www.iranphdtest.ir/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AF/
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : شیوه پیاده سازی و راه اندازی مقطع دکتری در موسسات و همچنین دانشگاههای غیرانتفاعی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک