خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / شیوه نامه انضباطی دانشجویان تغییر کرد/ یکسان سازی برخورد با تقلب

شیوه نامه انضباطی دانشجویان تغییر کرد/ یکسان سازی برخورد با تقلب

شیوه نامه انضباطی دانشجویان تغییر کرد/ یکسان سازی برخورد با تقلب

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مدیرکل دانشجویی نهاد مسائل دانشجویان از اتمام بازنگری شیوه نامه انضباطی خبر داد و همچنین گفت: در آن شیوه نامه نحوه برخورد با تقلبهای علمی و همچنین پایان نامه ای دانشجویان یکسان سازی شده می باشد. 36dd063134eff8810713037f62b59734 شیوه نامه انضباطی دانشجویان تغییر کرد/ یکسان سازی برخورد با تقلب

دکتر صمد حاج جباری در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر با اشاره به آن مطلب که بازنگری شیوه‌نامه انضباطی دانشجویان به اتمام رسیده گفت: درشیوه‌نامه جدید به موضوع دزدی‌های علمی، تقلب و همچنین تخلفات در دوره کارشناسی ارشد و همچنین دکتری توجه ویژه ای شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: شیوه نامه قبلی در مورد تخلفات دوره تحصیلات تکمیلی و همچنین تقلب‌هایی که در پایان‌نامه و همچنین مقالات ممکن می باشد رخ دهد به صورت جزئی نپرداخته بود و همچنین به بحث پایان نامه ها و همچنین تخلفات مرتبط به آن قسمت و بخش، اشاره نشده بود.

مدیرکل دانشجویی نهاد مسائل دانشجویان افزود: به عنوان مثال در صورتی که تقلب دانشجویی در مقطع کارشناسی ثابت می شود نمره آن هم درس دانشجو ۲۵صدم می باشد و همچنین آن در تمام دانشگاه‌ها به یک صورت اجرا می می شود ولی درخصوص دزدی های علمی در مقطع تحصیلات تکمیلی روش های برخورد یکسانی در دانشگاه ها وجود نداشت و همچنین نحوه برخورد با آن تخلفات در دانشگاه ها متغایر و متفاوت بود.

او همچنین افزود: درشیوه نامه جدید در صورتی که دانشجویی (مقطع تحصیلات تکمیلی) جهت اخذ مدرک دانشگاهی خود مرتکب آن گونه تخلفات شده و همچنین تخلف او همچنین ثابت می شود، آنکه چه برخوردی بایستی و حتما صورت گیرد همه مشخص شده می باشد و همچنین براساس شیوه نامه جدید انضباطی با او همچنین برخورد می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%B6%D8%A8%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-9459
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : شیوه نامه انضباطی دانشجویان تغییر کرد/ یکسان سازی برخورد با تقلب

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک