خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / صدارت دکتر طباطبائی بر ریاست دانشگاه آزاد زاهدان به پایان رسید

صدارت دکتر طباطبائی بر ریاست دانشگاه آزاد زاهدان به پایان رسید

صدارت دکتر طباطبائی بر ریاست دانشگاه آزاد زاهدان به پایان رسید

زاهدان-طی حکمی از سوی حمید میرزاده دوران صدارت دکتر سید محمد رضا حسینی طباطبائی بر دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به سر آمد و همچنین دکتر امین رضا کمالیان بعوان سرپرست آن دانشگاه معرفی شد. 1700166 صدارت دکتر طباطبائی بر ریاست دانشگاه آزاد زاهدان به پایان رسید

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر اظهار داشت: طی حکم ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی آقای دکتر امین رضا کمالیان بعنوان ریاست واحد دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان منصوب شد.

سید ابوالفضل هاشمی گفتن کرد: بر اساس اراده و تصمیم راسخ گیری های گرفته شده و همچنین تغییرات ساخته یا ایجاد شده، از آن به بعد ریاست واحد زاهدان بعنوان ریاست کل دانشگاه های آزاد اسلامی استان نیز مشغول به خدمت می می شود.

او همچنین افزود: تجمیع واحد ها و همچنین وحدت نظر مدیریتی، در راستای پیش برد اهداف آموزشی از مهم ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشگاه آزاد می باشد.

هاشمی یاد آور شد: دکتر طباطبائی بر اساس اراده و تصمیم راسخ جدید، بعنوان دست یار هماهنگی منطقه ۱۴ دانشگاه آزاد اسلامی مشغول بکار می می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، در حکم حمید میرزاده خظاب به امین رضا کمالیان آمده می باشد: “نظر به مراتب تعهد، تخصص و همچنین تجربه، جنابعالی به موجب آن حکم بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان منصوب می شوید.”

در پایان آن حکم آمده می باشد: “امید می باشد با توکل به خداوند متعال و همچنین با صداقت کاری، امانت داری و همچنین قانونمندی در انجام مسائل محول موفق باشید.”

دکتر امین رضا کمالیان آن عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و همچنین بلوچستان، شامل دکترای مدیریت می باشد که سوابقی زیرا و به درستی که معاونت اداری-اقتصادی و مالی واحد زاهدان، دست یار مطابق و یکدست کننده منطقه ۱۴ دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه عملی خود دارد.

مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان فردا ساعت ۱۰ با حضور ریاست مرکز هماهنگی مسائل استان ها و همچنین هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی در تالار علامه حلی برگزار می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B2%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%86-10500
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : صدارت دکتر طباطبائی بر ریاست دانشگاه آزاد زاهدان به پایان رسید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک