سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / صدور مدرک تحصیلی با کد استانی/ رشته بدون مجوز نداریم

صدور مدرک تحصیلی با کد استانی/ رشته بدون مجوز نداریم

صدور مدرک تحصیلی با کد استانی/ رشته بدون مجوز نداریم

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – حمید میرزاده در نشست روسای واحدها و همچنین افراد هیأت علمی منتخب استان سمنان با اشاره به نمایش شورای فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از مباحث مطرح شده در آن جلسه آن بود که کارهای فرهنگی ماندگار در هر منطقه انجام می شود، در آن باره می توانید تعداد بسیاری از پایان نامه های رشته های علوم انسانی را به معرفی دانشمندان و همچنین مفاخر مشهور منطقه اختصاص دهید.

او همچنین با گفتن آنکه استان سمنان، هم از نظر فرهنگی و همچنین هم از نظر مفاخر علمی و همچنین فرهنگی در سطح بالایی قرار دارد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در آن باره پیشقدم می شود تا هم وظیفه علمی و همچنین پژوهشی خود را انجام دهد و همچنین هم به شناسایی مفاخر استان کمک کند، شرکت های دانش بنیان جهت تولید محصولات فرهنگی در استان تأسیس کنید.

صدور مدرک تحصیلی به اسم دانشگاه آزاد اسلامی استان

ریاست دانشگاه آزاد با گفتن آنکه ۳۱ دانشگاه آزاد اسلامی استان در سراسر کشور وجود دارد و همچنین بقیه مراکز و همچنین واحدها خوشه های آنها خواهند بود، گفت: از آن پس مدارک دانشجویان به اسم دانشگاه آزاد اسلامی استان صادر می می شود که هر استان شامل یک کد می باشد.

او همچنین افزود: بنده جهت استان سمنان کد ۲۰ را انتخاب می کنم بخاطر آنکه تحصیلات تکمیلی در آن استان اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین قسمت و بخش کارشناس ارشد و همچنین دکتری از متوسط بقیه کشور بالاتر می باشد.

حکومت حمایت از دانشگاه آزاد را ادامه دهد

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر آنکه طرح های عمرانی استان بایستی و حتما با چند مکانیزم مشخص کردن تکلیف شوند، گفت: یکی از بهترین کارها در آن باره آن می باشد که به کمک خیرین و همچنین وام بانک ها، طرح های نیمه تمام عمرانی که شامل پیشرفت بالایی خواهند بود را به اتمام برسانیم، تغییر پیدا کردن به احسن دارایی ها مازاد واحدها نیز یکی دیگر از راه های پایان پیدا کردن و یافتن طرح های نیمه تمام عمرانی می باشد و همچنین آن موضوع بایستی و حتما حداکثر تا پایان سال شمسی ۹۶ به اتمام برسد.

او همچنین با اشاره به حضور ریاست جمهور در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: ریاست جمهور سخنان خیلی زیاد خوبی در حمایت از دانشگاه آزاد مطرح کردند و همچنین ما انتظار داریم حکومت تدبیر و همچنین امید حمایت خود را ادامه دهد، چراکه دانشگاه آزاد اسلامی می تواند با کیفیتی مشابه با دانشگاه های دولتی به تولید علم بپردازد و همچنین نیازهای آموزش عالی کشور را برطرف کند.

حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان

ریاست دانشگاه آزاد همچنین از مسئولان و همچنین روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان خواست به سمت اقتصاد دانش بنیان و همچنین شهرک های فن آوری آزاد بروند تا به برطرف کردن مستلزم و نیاز صددرصدی به شهریه و همچنین توسعه علم و همچنین فناوری دست یابند.

میرزاده با اشاره به طرح سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد (ساها) گفت: آن طرح یکی از موفق ترین طرح های دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که طی آن هم ۱۱ هزار کارگاه و همچنین آزمایشگاه به هم متصل شده اند تا نیازهای پژوهشی تمام دانشجویان را برطرف کند.

او همچنین با اشاره به موفقیت های علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح ملی و همچنین منطقه ای گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان می باشد که در سال شمسی ٢٠١۵ رتبه ۱۳۳ علمی جهان را در پایگاه ESI از لحاظ کمی تولیدات علمی به خود اختصاص داده می باشد و همچنین از نظر تولید علمی کشور در رتبه اول قرار دارد و همچنین تأثیری که در حوزه فرهنگی داشته، کاملاً بی نظیر می باشد.

ریاست دانشگاه آزاد با گفتن آنکه دانشگاه آزاد اسلامی شامل ۱۲۰ مسجد می باشد، گفت: همچنین و علاوه بر آن هم، ۵۷ مسجد در دست ساخت می باشد و همچنین ۶۷ یادمان شهدا نیز در دانشگاه وجود دارد که در کل ۲ قسمت و بخش از فضای عمرانی دانشگاه را مساجد و همچنین یادمان های شهدا تشکیل می دهند.

میرزاده با تأکید بر آنکه دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه پژوهش و همچنین فناوری برنامه جذاب و جالب و خوب دارد، گفت: در آن باره کار به دست اشخاص متخصص و همچنین کاردان سپرده شده می باشد.

در ابتدای آن جلسه، میرزاده از وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان رونمایی کرد.

همچنین در آن جلسه بعضی از روسای واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و همچنین افراد هیأت علمی به گفتن نقطه نظرات و همچنین ارائه پیشنهاد پرداختند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : صدور مدرک تحصیلی با کد استانی/ رشته بدون مجوز نداریم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک