خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / صرفه‌جویی ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان با اجرای طرح "تجمیع ۱ " در دانشگاه آزاد

صرفه‌جویی ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان با اجرای طرح "تجمیع ۱ " در دانشگاه آزاد

صرفه‌جویی ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان با اجرای طرح "تجمیع ۱ " در دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد به اجرای طرح تجمیع ۱ و همچنین ۲ در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و همچنین گفت: در طرح تجمیع یک، ۴۷۲ واحد دانشگاه آزاد اسلامی به ۳۹۵ عدد رسیده می باشد که ۷۷ واحد یا مرکز منحل و همچنین یا ادغام شده اند. همچنین ساختمان های مستقر در پاسداران در نهاد مرکزی تجمیع شدند که آن امر ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان صرفه جویی به همراه داشت.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا ، رییس دانشگاه آزاد در جلسه شورای راهبردی معاونت مسائل مجلس که با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین بعضی از معاونین دانشگاه برگزار شد، گفت: هدف از نمایش مستمر آن جلسه افزایش همفکری، همدلی و همچنین همزبانی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای بهبود مسائل و همچنین رسیدن به استانداردهای آموزشی می باشد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به قانون ۶۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی ،افزود: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، بررسی کردن مسائل اداری،پژوهشی و همچنین آموزشی مرتبط به دانشگاه ها به دیوان عدالت اداری فرستاده نمی می شود و همچنین در کمیسیون دانشگاه ها بررسی کردن می می شود.

او همچنین با گفتن آنکه انتصابات در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس ارزیابی عملکرد مدیران صورت می گیرد، گفت: اکثر مدیران در دانشگاه آزاد اسلامی تثبیت شده اند و همچنین کلیه انتصابات تنها براساس ارزیابی عملکرد اشخاص می باشد.

تشکیل شورای داوری در دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر میرزاده همچنین با اشاره به تشکیل شورای داوری در دانشگاه آزاد اسلامی ، افزود: وظیفه شورای داوری ، بررسی کردن و همچنین رسیدگی به تخلفات و همچنین گزارشات راجع به مدیران می باشد و همچنین در نهایت براساس رای آن شورا اراده و تصمیم راسخ گیری می می شود.

او همچنین، دانشگاه آزاد اسلامی را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی دانست و همچنین گفت: بیش از ۴۰ قسمت و بخش از بار آموزش عالی کشور به عهده آن دانشگاه می باشد و همچنین شایسته نیست که با دانشگاه آزاد برخورد فردی یا شخصی و همچنین سیاسی می شود زیرا ما معتقدیم که هر قسمت و بخش خصوصی که باری از دوش حکومت بردارد بایستی و حتما مورد حمایت قرار گیرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: تا کنون ۲۶ هزار متقاضی عضو هیات علمی به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شده اند و همچنین در نظر داریم تا پایان سال شمسی ۹۶، ۲۰ هزار عضو هیات علمی جذب کنیم که آن اقدامات گام بزرگی در راستای اشتغال زایی نیز به حساب می آید.

توسعه تحصیلات تکمیلی گامی در راستای پاسخگویی به مستلزم و نیاز جامعه می باشد

میرزاده با گفتن آنکه توسعه تحصیلات تکمیلی گامی در راستای پاسخگویی به مستلزم و نیاز فرهنگی و اجتماعی کشور می باشد، گفت: از۳۴۰ هزار نفری که در کنکور دکتری شرکت کرده اند تنها ۸ قسمت و بخش آنان جذب دانشگاه های کشور شده اند که سهم دانشگاه آزاد اسلامی در آن میان ۴ قسمت و بخش می باشد و همچنین همچنین از یک میلیون و همچنین ۵۰ هزار فرد یا شخص شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد، ۲۷ قسمت و بخش در کل دانشگاه های آزاد و همچنین دولتی جذب شده اند که ۱۴ قسمت و بخش آن هم سهم دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ۱۳ قسمت و بخش سهم دانشگاه های دولتی و همچنین غیرانتفاعی می باشد.

او همچنین ادامه داد: در صورتی که نتوانیم به تقاضای ادامه تحصیل اشخاص در کشور پاسخ دهیم متقاضیان از کشور خارج می شوند که آن امر نه تنها موجب خروج ارز و همچنین آبادی دانشگاه های درجه ۲ و همچنین ۳ کشورهای دیگر می می شود بلکه تبعات فرهنگی بسیاری نیز به همراه دارد.

رییس بزرگترین دانشگاه حضوری جهان به توسعه تحصیلات تکمیلی در شهرهای کشور اشاره کرد و همچنین گفت: بسیاری از دانشگاه های خوب کشورهای پیشرفته در شهرهای کوچک وجود دارند و همچنین بسیاری از آنها غیردولتی بوده و همچنین یا از طریق خیریه و همچنین مسائل کارآفرینی اداره می شوند.

جهت یک میلیون و همچنین ۷۰۰ هزار دانشجوی موجود افزایش شهریه ثابت نداشتیم

او همچنین با گفتن آنکه لازمه ارتقا درجه علمی کشور، تولید علم می باشد، گفت: خوشبختانه در سال شمسی ۹۳ توانستیم وابستگی به شهریه را ۹ قسمت و بخش کاهش دهیم و همچنین امیدواریم تا پایان سال شمسی ۹۴ آن کاهش را به ۱۶ قسمت و بخش برسانیم که آن امر موجب شد تا جهت یک میلیون و همچنین ۷۰۰ هزار دانشجوی موجود افزایش شهریه ثابت نداشته باشیم.

میرزاده ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱ میلیون متر مربع فضای آموزشی و همچنین ۱۷۰ مسجد را با حمایت و همچنین پول شهروندان و مردم شهر ساخته می باشد.

موید حسینی صدر نماینده شهروندان و مردم شهر خوی در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن تشکر از نمایش آن جلسه که نشان از وقت گذاشتن و همچنین اهمیت دادن به مجلس می باشد، به ارائه رشته های مورد مستلزم و نیاز در هر منطقه اشاره کرد .

او همچنین خواستار تشکیل کمیته ای در هر حوزه به منظور بررسی کردن نیازهای هر منطقه شد تا براساس آن هم رشته ها ارائه شوند.

مدیریت منابع در دانشگاه آزاد اسلامی با اجرای طرح تجمیع ۲

در ادامه دکتر شهریاری ریاست کمیسیون بهداشت و همچنین درمان مجلس، نیز ضمن تشکر از مدیریت منابع در دانشگاه آزاد اسلامی با اجرای طرح تجمیع ۲ ، گفت: آن کار خیلی زیاد بزرگی بود که انجام و همچنین موجب شد تشکیلات کوچکتر و همچنین چابکتر شوند.

او همچنین ادامه داد: بایستی و حتما در سطح آموزش عالی به آمایش سرزمینی هم توجه می شود زیرا آن موضوع باعث می می شود مستلزم و نیاز منطقه ها و مناطق برطرف می شود.

تابش نماینده شهروندان و مردم شهر اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز با گفتن آنکه فردی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شده می باشد که خود سابقه های مدیریتی شامل استانداری، دست یار ریاست جمهور و همچنین… را داراست، گفت: دانشگاه آزاد بایستی و حتما با مراکز متنوع و گوناگون و مختلف مجلس نظیر کمیسیون ها، مرکز پژوهش ها و همچنین… همکاری بیشتری را داشته باشد زیرا آن همکاری باعث می می شود خیلی از مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات مرتفع می شود.

او همچنین افزود: همچنین با آن کار دانشگاه آزاد اسلامی می تواند از مشاوره نمایندگان بهره بری و استفاده و همچنین فرصت مطالعه را در اختیار آنان قرار دهد.

بزرگداشت ۲۵۰۰ تن از مفاخر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی

در ادامه دکتر طه هاشمی، دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، گزارشی از عملکرد معاونت دانشجویی و همچنین فرهنگی آن دانشگاه ارائه کرد .

او همچنین در ادامه با اشاره به تجمیع های گرفته شده در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در حوزه دانشجویی به دلیل بومی شدن با قسمت و بخش قابل توجهی از خوابگاه های بلا بهره بری و استفاده روبرو هستیم که از آن هم ها در شرکت گردشگری وتوریسم بهره بری و استفاده خواهیم کرد.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ،طه هاشمی همچنین در خصوص اقدامات انجام شده در معاونت فرهنگی، گفت: در حوزه فرهنگی بیش از ۳۰۰طرح فرهنگی ماندگار در حال انجام و همچنین ۴۰۰ طرح در دست مطالعه می باشد.

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی با دسته بندی طرح های فرهنگی ماندگار در سه دسته ، گفت: به لحاظ فیزیکی ،ساخت مساجد، یادمان شهدا و همچنین … در دست اجرا قرار گرفته می باشد و همچنین به لحاظ نهادسازی نیز یکی از موارد ارزیابی مدیران، توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب های فوق برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین فرهنگی می باشد که با جهت گیری هایی که انجام شده می باشد فعالیت های سیاسی دانشجویان هم با اقدامات فرهنگی همراه بوده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه در دانشگاه آزاد اسلامی، ۵۰۰ کانون قرآن و همچنین عترت فعالیت می کنند، افزود: در بیش از ۳۰۰ واحد دانشگاهی بیش از ۲۵۰۰ شخصیت و همچنین مفاخر کشور در چهار سطح محلی، منطقه ای، ملی و همچنین بین المللی معرفی شده اند. همچنین در بحث سبک زندگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد، تا کنون ۱۹ همایش برگزارشده می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B5%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-600-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-11050
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : صرفه‌جویی ماهانه ۶۰۰ میلیون تومان با اجرای طرح "تجمیع ۱ " در دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک