خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ضرورت جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شاهرود

ضرورت جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شاهرود

ضرورت جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شاهرود

استاندار سمنان در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: آن دانشگاه می تواند با توجه به ظرفیتهای بالای موجود در آن هم به عنوان یک برند دانشگاهی در کشور معرفی می شود .

به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی سمنان، محمد وکیلی در جمع افراد هیات علمی و همچنین کارکنان و همچنین دانشجویان آن دانشگاه اظهار کرد: بر اساس آنچه که از دانشگاههای پیشرفته دنیا مطلعیم آن دانشگاه به لحاظ فضای فیزیکی نه تنها چیزی کم از آنها ندارد بلکه در حد خیلی زیاد بالایی نیز قرار دارد .

او همچنین خاطرنشان کرد: در بازدید از بعضی از آزمایشگاههای آن دانشگاه دیدم که آن دانشگاه فرصت خیلی زیاد خوبی را جهت محققان دانشجوی جوون فراهم کرده که آن هم از مزایای خوب دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می باشد .

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اشاره به دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای پهناور و بزرگ و همچنین قابل توجه انقلاب اسلامی گفتن کرد: در مقاطعی که همه کشور مشکل داشت و همچنین در آن تنگنا بودند که جهت نسل بعدی کشور چه بایستی و حتما کرد و همچنین با توجه به ظرفیتهای خیلی زیاد محدود دانشگاهی ما و همچنین نیز با توجه به هرم سنی دهه اول انقلاب که هر سال شمسی به جمعیت جوانی اضافه می شد، ارزش و همچنین اهمیت دانشگاه آزاد و همچنین تفکری که جهت آن مجموعه شکل گرفت مشخص می می شود .

او همچنین ادامه داد: هنگام و زمانی که می بینیم آن دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان به لحاظ شاخصهای متعددی زیرا و به درستی که تعداد دانشجویان ، اساتید ، فضاهای آموزشی ، پژوهشی و همچنین رفاهی به آن درجه دست یافته ، بیش از پیش به اهمیت آن دانشگاه پی می بریم.

وکیلی ضمن تشکر از ریاست و همچنین مسئولان و همچنین کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اظهار داشت: نگاه امروز در دانشگاهها بایستی و حتما به سمت تحصیلات تکمیلی و همچنین نگاه ویژه به آن مقاطع باشد و همچنین از آنچا که ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خیلی زیاد بالاست بایستی و حتما از آن پتانسیل به نحو اساسی بهره بری و استفاده کرد .

او همچنین به مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود توصیه کرد که با توجه به ظرفیتهای بالای آن دانشگاه به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن جذب دانشجو از خارج از کشور باشند.

وکیلی تصریح کرد: جهت تحقق آن مهم بایستی و حتما دانشگاه تغییر پیدا کردن به یک برند می شود که جهت آن کار بایستی و حتما از اساتید زبده سراسر کشور و همچنین حتی دنیا بهره بری و استفاده گردد و همچنین آن دانشگاه می تواند با توجه به ظرفیتهای بالای موجود در آن هم به عنوان یک برند دانشگاهی معرفی گردد و همچنین به همین خاطر حتی می تواند به عنوان پیشقدم در جذب دانشجوی خارجی در استان سمنان گام بردارد.

استاندار سمنان در ادامه افزود: امکانات خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می باشد و همچنین آن یک فرصت خیلی زیاد بالایی می باشد و همچنین من از ریاست دانشگاه می خواهم که آن فرصت و همچنین ظرفیت را به کشورهای منطقه هم اطلاع رسانی کنند .

وکیلی گفت: امروز می بینیم که آن دانشگاه با سرمایه عظیم مردمی به یک مجموعه علمی توانمند تغییر پیدا کردن شده می باشد و همچنین لذا بایستی و حتما از آن پتانسیل هم در افزایش ارزش افزوده بهره بری و استفاده کرد و همچنین هم آن هم را به رخ منطقه کشاند و همچنین نشان داد که آن توانمندی جهت ساخته یا ایجاد رشته های خاص در آن دانشگاه وجود دارد .

او همچنین خواستار جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شهرستان شاهرود شد و همچنین گفت: من در شورای اداری هم مطرح کردم که از اساتید و همچنین روسای دانشگاهها انتظار داریم که نیازهای شهرستان شاهرود را شناسایی کنند و همچنین آن نیازها را به عنوان پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و همچنین دکترا تعریف کنند تا به عنوان موضوعات پژوهشی و همچنین تحقیقی در پیشرفت شهرستان بهره بری و استفاده می شود .

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در پایان اظهار داشت: در بازدید از دانشگاه آزاد و همچنین بیمارستان آن هم ،شاهد چند اتفاق خوب بودم که شامل می قدرت به آماده سازی مرکز بیماریهای خاص در بیمارستان خاتم الانبیاء اشاره کرد که مرکزی خوب و همچنین مدرن می باشد که امیدورام در کمتر از یکی دو ماه بعدی شاهد افتتاح آن هم باشیم چرا که بیماران خاص به چنین مرکزی در استان مستلزم و نیاز داشتند و همچنین تجهیز و همچنین پیاده سازی و راه اندازی آن مرکز جای قدردانی دارد .

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%AF-10273
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ضرورت جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شاهرود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک