خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / عدم تغییر ظرفیت های پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال آینده

عدم تغییر ظرفیت های پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال آینده

عدم تغییر ظرفیت های پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال شمسی بعدی

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر محمد علی سرلک ، سرپرست دانشگاه پیام نور در خصوص ظرفیت های دانشگاه پیام نور در سال شمسی بعدی تحصیلی و همچنین آنکه آیا ظرفیت های آن دانشگاه محدود خواهد شد یا نه، گفت: ظرفیت دانشگاه پیام نور در سال شمسی بعدی تحصیلی دگرگونی و تغییری نخواهد داشت.

او همچنین افزود: دانشگاه پیام نور هیچ دانشجو و همچنین رشته غیر مجازی ندارد و همچنین هرچه بوده با مجوز شورای گسترش پیاده سازی و راه اندازی کرده می باشد.

سرپرست دانشگاه پیام نور افزود: هر آنچه در بعدی نیز در دانشگاه پیام نور پیاده سازی و راه اندازی می شود، با مجوز وزارت علوم خواهد بود. جهت همین چیزی بدون مجوز نبوده که بخواهد لغو می شود و همچنین ظرفیت ها کاهش یابد.

به اساس آن به گفته، مجتبی شریعتی‌نیاسر دست یار آموزشی وزارت علوم اعلام کرده بود: توسعه کمی پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های خاص (پیام نور، جامع علمی اصولی و کاربردی، فنی و همچنین حرفه‌ای) محدود می‌می شود و همچنین قرار نیست دانشگاه‌های خاص به پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی وارد شدن کنند و همچنین مدیران آن دانشگاه‌ها هم در آن باره توجیه خواهند بود.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : عدم تغییر ظرفیت های پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال شمسی بعدی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک