خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – سرپرست دانشگاه فنی و همچنین حرفه‌ای مازندران عمده ‌ترین مشکل دانشگاه‌های کشور را ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی دانست.

57660441 عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

به به گفته پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، امیر حیاتی در نشست کارگروه اقتصاد کلان اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن توسعه و همچنین تعالی استان مازندران در دانشکده فنی امام و پیشوا محمد باقر(ع) با اشاره به آن که بیکاری یک معضل فرهنگی و اجتماعی محسوب می‌می شود، اظهارکرد: آمار گسترده‌ای از فارغ التحصیلان داریم که شغلی جهت آن هم ها پیدا نمی‌می شود.

او همچنین با گفتن آن که بسیاری از دانشگاه ها شامل اعتبار پوششی جهت حوزه‌های علم پزشکی جدید و همچنین مهندسی خواهند بود، تصریح کرد: ولی باید توجه داشت جهت اشتغالزایی دانشجویان در آن حوزه دانشگاه ها به خوبی وارد عمل نشدند.

حیاتی عمده ‌ترین مشکل دانشگاه های کشور را تحصیل بدون توجه به کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل دانست  و همچنین یادآور شد: در آن راستا بحران بیهودگی قوه انسانی در مقاطع فوق لیسانس و همچنین دکترا وجود دارد، زیرا آن فارغ التحصیلان همچنین و علاوه بر آن که شغلی ندارند، هزینه سنگینی را هم به جامعه وارد می‌کنند.

ریاست دانشکده فنی امام و پیشوا محمد باقر(ع) گفت: عدم ارتباط موثر دانشگاه با صنعت منجر به ساخته یا ایجاد فاجعه عدم کارایی قوه انسانی شد، مدیریت سنتی دانشگاه ها را به انفعال کشانده می باشد.

او همچنین تصریح کرد: جهت جلوگیری از آن هجمه ها یکی از دانشگاه های ایران که ماموریت رفع آن مشکل را دارد؛ دانشگاه فنی و همچنین حرفه‌ای می باشد که در آن هم دانشجویان همراه با تجربه و مهارت بالا آموزی علمی، تجربه و مهارت بالا های عملی را  نیز کسب می کنند.

سرپرست دانشگاه فنی و همچنین حرفه‌ای مازندران با اشاره به آن که در دانشگاه های فنی و همچنین حرفه ای تحصیلات تکمیلی نیز داریم، خاطرنشان کرد: تجربه و مهارت بالا کار آفرینی جهت هنرجویان در آن دانشگاه انجام می‌می شود.

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ایجاد رشته‌ها بدون توجه به آینده شغلی است


تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری …

سوپروب close
خرید بک لینک