خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی در پژوهشگاه مواد وانرژی ایران آغاز شد

عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی در پژوهشگاه مواد وانرژی ایران آغاز شد

عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی در پژوهشگاه مواد وانرژی ایران آغاز شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

فردیس-کرج-ایرنا- عملیات ساخت خوابگاه ویژه دانشجویان دختر پژوهشگاه مواد وانرژی ایران مستقر در مشکین دشت استان البرز روز دوشنبه در آیینی آغاز شد.

81578465 6400430 عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی در پژوهشگاه مواد وانرژی ایران آغاز شد

به نقل از ایرنا،رییس پژوهشگاه مواد وانرژی ایران در آیین گفته استاین خوابگاه با زیربنای ۴۶۷ مترمربع و همچنین با ظرفیت ۴۰ نفربا حمایت خیرین احداث می می شود.

دکتر مهدی هادوی افزود: آشپزخانه مجهز، امکانات رفاهی و همچنین خوابگاهی ازبرنامه های پیش بینی شده در ساخت آن خوابگاه می باشد.

او همچنین گفت : منابع اقتصادی و مالی پروژه از طرف جمعی از افراد هیات علمی و همچنین کارکنان پژوهشگاه صورت تامین می می شود.

هادی، هدف پژوهشگاه مواد وانرژی تربیت قوه پژوهشگر، خلاق وکارآفرین دانست و همچنین افزود:تلاش ها براین می باشد که دانش آموختگان نه تنها دنبال کار نباشند بلکه خود کار آفرین شوند.

او همچنین گفتن داشت : یکی از دغدغه های مهم مسوولان آن پژوهشگاه نبود فضای خوابگاهی جهت دانشجویان می باشد که باساخت آن خوابگاه ، مشکل مکانی دانشجویان مرتفع می می شود.

رییس پژوهشگاه مواد و همچنین انرژی ایران گفت: آن پژوهشگاه به تا حال از منبع اعتباری دولتی جهت ساخت خوابگاه برخوردار نشده می باشد و همچنین به همین دلیل هیات علمی و همچنین کارکنان دانشگاه خود وارد عمل شدند.

هادوی اظهارداشت: در گام بعدی خوابگاه دانشجویی جهت دانشجویان مرد متاهل در آن پژوهشگاه ساخته می می شود.

او همچنین افزود: دربخش محیط زیست ، پژوهشگاه مواد وانرژی ایران ، حرف های بسیاری جهت گفتن دارد و همچنین دراین باره با نهاد صنعت، معدن وتجارت استان البرز توافقنامه همکاری امضاء شده می باشد.

رییس پژوهشگاه مواد وانرژی ایران گفت: در سال شمسی ۹۳ موفق شدیم سند استراتژی تکمیلی و همچنین اصلاح شده آن پژوهشگاه را به اثبات و یا تایید هیات امناء برسانیم.

هادوی افزود: آن سند به ماموریت، دورنما و همچنین چشم اندازعلمی جهت آن پژوهشگاه اهمیت فراوانی دارد.

او همچنین اظهار داشت: دراین سند نقش پژوهشگاه در رشد علمی فناوری و همچنین نوآوری کشور مشخص شده می باشد.

پژوهشگاه مواد و همچنین انرژی ایران شامل ۲۷۰ دانشجو می باشد که از آن تعداد ۱۲۰ فرد یا شخص در رشته دکتری و همچنین ۱۵۰ فرد یا شخص درمقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل خواهند بود.

پژوهشگاه مواد وانرژی وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری در مشکین دشت شهرستان فردیس استان البرز مستقر می باشد. ک/۲

۷۴۱۳/ ۶۱۵۵

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-9681
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی در پژوهشگاه مواد وانرژی ایران آغاز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک