خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

فراخوان جذب هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اعلام شد

مدیر مسائل افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد از نمایش دومین فراخوان جذب هیات علمی آن دانشگاه با امکان انتخاب سه رشته محل جهت هر متقاضی تا پایان فروردین ماه جاری خبر داد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر آیتی با اعلام آن خبر گفت: در ابتدا از واحدهای مجری علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی خواسته شد تا مستلزم و نیاز های واحد خود به اعضاء هیات علمی را با توجه به رشته های موجود اعلام نمایند و همچنین بعد از تطبیق نیازها با رشته ها، سامانه جذب آماده و همچنین پیاده سازی و راه اندازی شد .

او همچنین افزود: متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به وبسایت و مرکز خبرهای جدید حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس jazb.med.iau.ir رفت و آمد و مراجعه نمایند.

دکتر آیتی در مورد اشخاص واجد شرایط جهت ثبت نام در آن فراخوان خاطرنشان کرد: جهت کلیه فارغ التحصیلان رشته های علوم علم پزشکی جدید با مدرک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و همچنین فوق تخصصی، و همچنین استثنائاً تنها و فقط در رشته های پرستاری و همچنین مامایی با مدرک کارشناسی ارشد با لحاظ شرایط خاص امکان ثبت نام وجود دارد که بعد از اثبات و یا تایید صلاحیت علمی و همچنین عمومی متقاضیان به صورت عضو هیات علمی پیمانی، استاد وابسته و همچنین استادان و همچنین دانشیاران برجسته‌ی علوم جهت واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور جذب می شوند.

مشاور حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد با اشاره به آنکه در آن فراخوان امکان سه رشته محل جهت داوطلبان فراهم می باشد، گفت: جهت هر متقاضی یک حساب کاربری ساخته یا ایجاد می می شود و همچنین بعد از گرفتن آن هم متقاضیان می توانند درخواستهای خود را ثبت و همچنین حداکثر تا سه درخواست را در رشته محل های مورد نظر انتخاب نمایند.

به گفته او همچنین، متقاضیان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از اوضاع ثبت نامی خود در هر لحظه از زمان ثبت نام به بعد مطلع گردند و همچنین آن هم را پیگیری نمایند.

به به گفته مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، لیست کلی اعلام مستلزم و نیاز واحدها و همچنین شرایط ثبت نامی در صفحه اول سامانه جذب حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی قابل دیدن می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF-9320
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : فراخوان جذب هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک