سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک درصد از درآمد دانشگاه ها در ورزش

فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک درصد از درآمد دانشگاه ها در ورزش

فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک قسمت و بخش از دخل و درآمد دانشگاه ها در ورزش

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی به آن دوره از المپیاد فرهنگی اسپورت و ورزشی دانشجویان دختر یادآور شده می باشد : حرکت کشور عزیزمان ایران در مسیر رشد و همچنین بالندگی، تنها با پرورش نسلی سالم، فرهیخته و همچنین آرمان خواه میسر می باشد. جهت ساخته یا ایجاد و همچنین استمرار چنین حرکتی، سلامت در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف، نخستین مولفه بوده و همچنین سلامت جسم زیربنای سایر ابعاد می باشد.

در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام آمده می باشد : در آن مسیر، بهره‌گیری از قدرت، شور و همچنین نشاط جوانی، در قالب فعالیت‌های اسپورت و ورزشی به منظور تقویت بنیه جسمانی و همچنین روحانی، فرصتی گرانبهاست که غفلت از آن هم تبعات زیان‌باری در پی داشته  و همچنین خسارات جبران ناپذیری بر جای خواهد گذاشت.

وزیر بهداشت در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام یادآور شده می باشد: شایسته می باشد در کنار و همچنین هم زمان با تلاش و همچنین کوشش دانشجویان علوم علم پزشکی جدید در فراگیری دانش و همچنین کسب تجربه‌های حرفه‌ای، مسئولان دانشگاه‌ها در راستای ترویج و همچنین توسعه ورزش دانشجویان نیز بیش از پیش بکوشند. 

هاشمی خطاب به مسئولان دانشگاه ها تاکید کرد: مسئولان با مدیریت بهینه منابع اقتصادی و مالی وبهره گیری از فرصت استثنایی امکان هزینه یک قسمت و بخش از درآمدهای دانشگاه در امر ورزش، باره مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین امکانات کافی را جهت فعالیت‌های متنوع اسپورت و ورزشی دانشجویان علاقمند فراهم آورند.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام بر ادامه حرکت هایی همچون المپیاد در گستره‌ای وسیع‌تر تاکید کرد .

المپیاد فرهنگی اسپورت و ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید کشور طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ مرداد در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ارومیه برگزار می می شود.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%E2%80%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک قسمت و بخش از دخل و درآمد دانشگاه ها در ورزش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک