سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک درصد از درآمد دانشگاه ها در ورزش

فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک درصد از درآمد دانشگاه ها در ورزش

فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک قسمت و بخش از دخل و درآمد دانشگاه ها در ورزش

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی به آن دوره از المپیاد فرهنگی اسپورت و ورزشی دانشجویان دختر یادآور شده می باشد : حرکت کشور عزیزمان ایران در مسیر رشد و همچنین بالندگی، تنها با پرورش نسلی سالم، فرهیخته و همچنین آرمان خواه میسر می باشد. جهت ساخته یا ایجاد و همچنین استمرار چنین حرکتی، سلامت در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف، نخستین مولفه بوده و همچنین سلامت جسم زیربنای سایر ابعاد می باشد.

در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام آمده می باشد : در آن مسیر، بهره‌گیری از قدرت، شور و همچنین نشاط جوانی، در قالب فعالیت‌های اسپورت و ورزشی به منظور تقویت بنیه جسمانی و همچنین روحانی، فرصتی گرانبهاست که غفلت از آن هم تبعات زیان‌باری در پی داشته  و همچنین خسارات جبران ناپذیری بر جای خواهد گذاشت.

وزیر بهداشت در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام یادآور شده می باشد: شایسته می باشد در کنار و همچنین هم زمان با تلاش و همچنین کوشش دانشجویان علوم علم پزشکی جدید در فراگیری دانش و همچنین کسب تجربه‌های حرفه‌ای، مسئولان دانشگاه‌ها در راستای ترویج و همچنین توسعه ورزش دانشجویان نیز بیش از پیش بکوشند. 

هاشمی خطاب به مسئولان دانشگاه ها تاکید کرد: مسئولان با مدیریت بهینه منابع اقتصادی و مالی وبهره گیری از فرصت استثنایی امکان هزینه یک قسمت و بخش از درآمدهای دانشگاه در امر ورزش، باره مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین امکانات کافی را جهت فعالیت‌های متنوع اسپورت و ورزشی دانشجویان علاقمند فراهم آورند.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از آن پیام بر ادامه حرکت هایی همچون المپیاد در گستره‌ای وسیع‌تر تاکید کرد .

المپیاد فرهنگی اسپورت و ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید کشور طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ مرداد در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ارومیه برگزار می می شود.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%E2%80%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : فراهم شدن امکان هزینه‌کرد یک قسمت و بخش از دخل و درآمد دانشگاه ها در ورزش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک