سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و همچنین حرفه‌ای

فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و همچنین حرفه‌ای

فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و همچنین حرفه‌ای

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و همچنین حرفه‌ای

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و همچنین غیر دولتی در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با گفتن آن که ثبت‌نام در آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز ۸۲ هزار و همچنین ۲۸۵ داوطلب در آن آزمون ثبت نام نموده‌اند.

او همچنین افزود: با توجه به آنکه مهلت ثبت‌نام ساعت ۲۴ چهارشنبه به پایان می‌رسد به کلیه‌ متقاضیان توصیه می‌می شود در مهلت باقیمانده با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش آن آزمون نیز توضیح داد: ظرفیت پذیرش در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و همچنین غیر دولتی ۲۷۹ هزار و همچنین ۴۱۱ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۱۷۷ هزار و همچنین ۳۸۲ ظرفیت مرتبط به کد رشته محل‌های ۱۱ رشته امتحانی با آزمون و همچنین ۱۰۲ هزار و همچنین ۲۹ ظرفیت مرتبط به کد رشته محل‌های ۳۱ رشته امتحانی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، می باشد.

انتهای پیام

فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : فردا،آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی فنی و همچنین حرفه‌ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک