خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / فردا،پایان مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی

فردا،پایان مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی

فردا،پایان مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – محمدحسین پورکاظمی ، با تاکید بر آنکه داوطلبان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش آموزش علم پزشکی جدید به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند،افزود:به روش کلی بالغ بر ۱۵۰۰ فرد یا شخص در آن آزمون شرکت کردند که از آن تعداد ۵۷۰نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

او همچنین با اشاره به سهمیه بومی اظهار کرد: طبق قانون تصویب شده و مصوب قانون مجلس شورای اسلامی رشته های مورد مستلزم و نیاز هر منطقه تا ۳۰ قسمت و بخش به سهمیه بومی تعلق دارد و همچنین فردی که در سهمیه بومی پذیرش می‌می شود بایستی و حتما تا سه برابر دوره آموزش،خدمت کند. نزدیک به ۱۲۰ فرد یا شخص ظرفیت بومی وجود دارد و همچنین فردی پذیرش می‌می شود که ۸۵ قسمت و بخش نمره را نسبت به سهمیه آزاد کسب کرده است و خواهد بود.جزئیات آن اطلاعات در دفترچه راهنمای انتخاب رشته که هم اکنون روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید قرار دارد ذکر شده می باشد.

رییس مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید درمورد مهلت انتخاب رشته و همچنین زمان اعلام نتایج نهایی توضیح داد:مهلت انتخاب رشته از ساعت ۱۸ روز قبل آغاز شده و همچنین تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه( ۳۱تیرماه)ادامه خواهد داشت.نتایج نهایی تا پایان مردادماه اعلام می می شود.

آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری علم پزشکی جدید از پنجشنبه

پورکاظمی در ادامه از آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری علم پزشکی جدید از پنجشنبه(اول مردادماه)خبر داد و همچنین افزود:در آزمون دستیاری علم پزشکی جدید نزدیک به ۱۷۰۰ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

http://pnuna.com/1394/04/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : فردا،پایان مهلت انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک